Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowe3DSWiiU
Okładka Mighty Switch Force! (3DS)

Mighty Switch Force!

Mighty Switch Force! HD

Dwuwymiarowa platformówka z elementami gry logicznej. Gracze wcielają się w cybernetyczną funkcjonariuszkę policji, polującą na zbiegłe z więzienia rodzeństwo przestępców. Policjantka wyposażona jest w nowoczesny arsenał i specjalne umiejętności zmieniające jej otoczenie.

Zręcznościowe | platformówki | 2D | indie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Mighty Switch Force! (3DS)

data premiery gry:

22gru2011

3DS

18lis2012

WiiU
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mighty Switch Force! to kolorowa dwuwymiarowa platformówka, w której poza walką z fantastycznymi przeciwnikami musimy też rozwiązać szereg logicznych zagadek. Jej producentem jest amerykańskie studio WayForward. Deweloper od lat tworzy tytuły na wszystkie najważniejsze platformy sprzętowe, jego najbardziej znane gry to: Aliens: Infestation, BloodRayne: Betrayal, Contra 4 oraz Silent Hill: Book of Memories.

Gracze wcielają się w Patricię Wagon, cybernetyczną policjantkę dysponującą nowoczesnym arsenałem i specjalnymi umiejętnościami, ułatwiającymi jej walkę z przebiegłymi przestępcami. W grze będziemy polować na niebezpieczne siostry hooligans, które musimy znaleźć i ująć w każdym z kilkunastu poziomów.

W czasie rozgrywki przemierzymy dwuwymiarowe levele, pełne różnego rodzaju przeciwników, których pokonamy za pomocą strzałów z broni. Poza walką musimy odszukać też wspomnianą już piątkę bandytek, ukrywających się zawsze w trudno dostępnych miejscach. Eksplorację poziomów ułatwia bohaterce hełm z policyjnym kogutem, przekształcającym jej otoczenie. Po jego włączeniu, możemy przyciągnąć platformy oraz inne przedmioty znajdujące się w tle, równocześnie spychając na drugi plan te do których mamy dostęp, by w ten sposób kontynuować naszą podróż. Z czasem liczba platform oraz poziom skomplikowania ich kombinacji rośnie. Wówczas poza umiejętnością logicznego myślenia musimy wykazać się także zręcznością, w biegu przełączając się pomiędzy dwoma warstwami, zawierającymi różne obiekty.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Mighty Switch Force!

12+

3DS
WiiU