Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Dungeonland (PC)
OkładkaDungeonland (PC)

Dungeonland PC

Dungeonland jest grą RPG nastawioną na akcję, w której zwiedzamy generowane losowo kolorowe podziemia i pokonujemy wrogów, zbierając różne skarby. Gra posiada tryb single player i tryb kooperacji, dzięki któremu możemy walczyć z przeciwnikami wraz ze znajomymi.

RPG | fantasy | hack'and'slash | zagraj za darmo | RPG akcji

Dungeonland Premiera PC

29stycznia2013

producent: Critical Studio wydawca: Paradox Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dungeonland

Dungeon Keeper 2

Magicka

Dungeons

Dungeonland to gra RPG typu hack’n’slash, która koncentruje się przede wszystkim na dynamicznej akcji. Oferuje zarówno tryb single player, jak i kooperację z kolegami.

Fabuła gry świadczy o tym, że należy podchodzić do Dungeonland z przymrużeniem oka. Otóż Zły Mistrz Podziemi poczuł się zmęczony wiecznymi próbami opanowania całego świata, w czym skutecznie przeszkadzali mu różni nieznośni poszukiwacze przygód. Po wzięciu ogromnej pożyczki z Fundacji Złych Władców Podziemi, Mistrz zarządził zbudowanie ogromnego parku rozrywki. Wszystko to w celu przyciągnięcia śmiałków możliwością zwiedzania niezwykle niebezpiecznych, egzotycznych miejsc, walczenia z najbardziej agresywnymi potworami oraz szansą na zdobycie rzadkich magicznych przedmiotów. To nieprzyjemne miejsce zostało nazwane Dungeonland.

Przed rozpoczęciem zabawy gracz wybiera jedną z trzech klas postaci: łotra, wojownika lub czarodzieja. Jak w każdej grze RPG bohater w miarę upływu czasu zyskuje doświadczenie, zdobywane w trakcie bojów z potworami. Postać może także zostać wyposażona w znalezione lub kupione w sklepie przedmioty. Akcja Dungeonland toczy się w generowanych losowo podziemiach, dzięki czemu gracz za każdym razem może odwiedzić niezbadane wcześniej lochy, spotkać odmiennych przeciwników oraz zdobyć inne skarby.

Gra posiada przyjemną dla oka grafikę, stylizowaną nieco na takie produkcje jak World of Warcraft. Twórcy odeszli od standardowych mrocznych i wilgotnych lochów na rzecz bardziej kolorowych i bajkowych podziemi.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,2 / 10 na podstawie 56 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5.9 / 10 na podstawie 24 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dungeonland: Odpowiednia dla każdego wieku.

Dungeonland Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.6 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows Vista/7