Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWii
Okładka Rush Rush Rally Racing (Wii)
OkładkaRush Rush Rally Racing (Wii)

Rush Rush Rally Racing Wii

Trudne, zręcznościowe wyścigi małych samochodzików, których zmagania obserwowane są z kamery zawieszonej wysoko nad trasą. Gra pozwala na zabawę do czterech osób w trybie wieloosobowym na podzielonym ekranie.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rush Rush Rally Racing Premiera Wii

19kwietnia2012

producent: Senile Team wydawca: RedSpotGames Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Rush Rush Rally Racing

Excite Truck

Cars Race-O-Rama

Racers' Islands: Crazy Racers

Studio Senile Team początkowo zaprojektowało Rush Rush Rally Racing na Dreamcasta w ramach konkursu programistycznego. Tytuł spotkał się jednak z dużym uznaniem i został w ciągu kilku lat przeniesiony na Nintendo Wii.

Gra bardzo przypomina Micro Machines i nie stara się zrewolucjonizować znanego schematu. Kamera pokazuje trasę z góry i pozwala śledzić walczące pojazdy z dużej wysokości. W przeciwieństwie do klasycznej produkcji Codemasters tutaj jednak zmagania nie toczą się na stołach bilardowych czy blatach kuchennych, a na dziewiętnastu torach w różnych sceneriach. Wśród nich są zarówno klasyczne trasy asfaltowe, jak i te prowadzące przez pustynie i obszary bagienne.

Gracze mogą rywalizować zarówno w klasycznym trybie Grand Prix, gdzie tylko zajęcie miejsca na podium pozwoli wziąć udział w kolejnym rajdzie, jak i mierzyć się z czasem lub innymi chętnymi do zabawy. Na raz w Rush Rush Rally Racing może bawić się do czterech użytkowników konsoli. Dla lubiących rozgrywkę wieloosobową przygotowanych zostało kilka modułów, w tym ten pozwalający walczyć na trasie także przy pomocy karabinów i zostawianych za autem plam oleju.

Oprawą audiowizualną gra stara się nawiązywać do zręcznościowych hitów sprzed lat. Żywotność tytułu autorzy przedłużyli poukrywanymi na trasie sekretami, m.in. dodatkowymi pojazdami, które można później wykorzystywać w rozgrywce wieloosobowej. Charakterystyczną cechą Rush Rush Rally Racing jest też wysoki poziom trudności.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Rush Rush Rally Racing: 12+