Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWii
Okładka Racers' Islands: Crazy Racers (Wii)
OkładkaRacers' Islands: Crazy Racers (Wii)

Racers' Islands: Crazy Racers Wii

Racers' Islands: Crazy Racers to zręcznościowe wyścigi samochodowe, stworzone przez studio Artefacts z myślą o technicznych możliwościach kontrolerów Wii Remote i Nunchuck.

Wyścigi | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Racers' Islands: Crazy Racers Premiera Wii

10września2010

producent: Artefacts Studio wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Racers' Islands: Crazy Racers

Cars Race-O-Rama

Truck Racer (2009)

Rush Rush Rally Racing

Przygotowana przez Artefacts Studio gra Racers’ Islands: Crazy Racers to kolejny klon Mario Kart, który pozwala użytkownikom Nintendo Wii pościgać się w kreskówkowej stylistyce.

System gry nie wybiega poza ramy kanonu gatunku zręcznościowych gier wyścigowych. Twórcy przygotowali zestaw stereotypowych postaci, w tym Rosjankę w czołgu oraz Anglika w limuzynie, które biorą udział w wyścigach na tytułowych wyspach walcząc nie tylko na czas, ale i za pomocą wymyślnych gadżetów.

Specyficzną cechą Racers’ Islands: Crazy Racers jest sterowanie, które dostosowano do możliwości konsoli. Dzięki temu gracze mogą w tym samym momencie kierować pojazdem przy pomocy Nunchuka i korzystać ze znalezionych broni za pomocą Wiilota. System ten pozwala utrzymywać dynamikę wyścigów przy jednoczesnym pozwoleniu graczom na swobodne celowanie i wykorzystywanie zdobytych gadżetów.

Na użytkowników konsoli czekają trzy tryby rozgrywki, w tym moduł „Mistrzostw” pozwalający walczyć na punkty w szeregu kolejnych zawodów. Dodatkowo na raz przed jednym telewizorem, na podzielonym ekranie, ścigać się może nawet do czterech graczy.

Oprawę audiowizualną cechuje przyjemna, kolorowa grafika oraz dostosowana do otoczki kreskówkowych wyścigów ścieżka dźwiękowa z karykaturalnymi głosami postaci oraz radosnymi melodiami w tle.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Racers' Islands: Crazy Racers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Racers' Islands: Crazy Racers Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • WiiWare