Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2012, 12:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Sir, You Are Being Hunted, Slender: The Arrival) 4/12/12

Dziś piszemy m.in. o wsparciu dla grup w grze StarCraft II: Heart of the Swarm, sukcesie kickstartowej akcji Sir, You Are Being Hunted, terminie premiery drugiego sezonu sieciowego miniserialu Mortal Kombat: Legacy, a także scenarzystach survival horroru Slender: The Arrival. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Crazy Machines

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto serię Crazy Machines. Dzieła studia Fakt Software możecie aktualnie nabyć 60% taniej. Zestaw kosztuje 13,99 euro (ok. 58 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

StarCraft II: Heart of the Swarm

Na europejskiej stronie Battle.net pojawiły się szczegóły na temat wsparcia dla grup w grze StarCraft II: Heart of the Swarm, które zostało zapowiedziane kilka tygodni temu. Firma Blizzard poinformowała, że system jest gotowy do przetestowania i zostanie wprowadzony do wspomnianego tytułu wraz z aktualizacją bety 2.0.2. Po wszelkie informacje na temat obsługi grup odsyłam pod ten adres, gdzie całość została dość dokładnie opisana.

Sir, You Are Being Hunted

Kickstarterowa zbiórka pieniędzy na produkcję gry Sir, You Are Being Hunted dobiegła końca i zakończyła się sukcesem. Studio Big Robot zgromadziło 92 551 funtów, choć do osiągnięcia celu potrzeba było jedynie 40 tysięcy funtów. Niestety, nie udało się osiągnąć progu 100 tysięcy funtów, po którego przekroczeniu twórcy mieli wprowadzić kreator postaci. Ostatecznie jednak deweloper zapewnia, że mimo wszystko postara się o zaimplementowanie tej funkcji, jako że było bardzo blisko przebicia wspomnianej bariery 100 tysięcy funtów. Spory sukces kickstarterowej zbiórki oznacza, że studio Big Robot wprowadzi trochę obiecanej zawartości dodatkowej, której początkowo nie było w planach. W związku z tym twórcy zastrzegają, że premiera wyznaczona na lipiec 2013 roku może się opóźnić, choć do samego końca będą starali się dotrzymać tego terminu.

Mortal Kombat: Legacy 2

Drugi sezon sieciowego miniserialu Mortal Kombat: Legacy zadebiutuje w drugim kwartale 2013 roku na kanale YouTube serwisu Machinima. Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, także w tym przypadku w serwisie gry-online.pl będziecie mogli zobaczyć wersję z polskimi napisami. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć dziewięcioodcinkowego miniserialu Mortal Kombat: Legacy, to pod tym adresem możecie nadrobić zaległości.

Slender: The Arrival

Zespoły Parsec Productions oraz Black Isle Studios nawiązały współpracę z twórcami Marble Hornets – popularnej serii filmów na YouTube, bazujących na postaci Slendermana. Joseph DeLage, Troy Wagner oraz Tim Sutton z ekipy odpowiedzialnej za Marble Hornets zajmują się tworzeniem scenariusza do nadchodzącej gry Slender: The Arrival. Jest to kontynuacja darmowego survival horroru Slender, który został szczególnie rozpowszechniony w serwisie YouTube przez wiele osób nagrywających swoje reakcje w trakcie obcowania z tym tytułem.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: