Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Dark Shadows: Army of Evil (PC)
OkładkaDark Shadows: Army of Evil (PC)

Dark Shadows: Army of Evil PC

Dark Shadows: Army of Evil to gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), wyprodukowana przez studio deweloperskie firmy Burian Media Enterprises.

Akcji | FPP | fantasy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dark Shadows: Army of Evil Premiera PC

29listopada2012

producent: Burian Media Enterprises wydawca: Burian Media Enterprises Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dark Shadows: Army of Evil jest pierwszym, dużym projektem austriackiej firmy Burian Media Enterprises, znanej przede wszystkim z wydawania komputerowych gier hazardowych (poker, kości itp.).

Akcja gry osadzona została w roku 1362. Mieszkańcy jednego ze średniowiecznych królestw od terroryzowani są przez hordy monstrów. Podczas jednego z ataków król zostaje ranny, a najeźdźcy łupią skarbiec i porywają piękną Katerinę. Gracz wciela się w rolę odważnego śmiałka, który rusza tropem agresorów by uwolnić swą ukochaną i odkryć tajemnicę, jaką skrywają bestie.

Twórcy przygotowali 19 poziomów, w trakcie których bohater kierowany przez gracza przemierza szereg lokacji, odwiedzając m.in. średniowieczne osady i zamki. Na jego drodze stają hordy przeciwników.

Twórcy Dark Shadows: Army of Evil postawili przede wszystkim na dynamiczne walki ze sporą ilością krwi na ekranie. Podczas zabawy gracz może skorzystać z wielu średniowiecznych broni – począwszy od mieczy i buzdyganów, a na łukach oraz kuszach skończywszy. Formą urozmaicenia rozgrywki są napotykane od czasu do czasu zadania, wymagające umiejętności logicznego myślenia.

Pod względem oprawy audio-wizualnej Dark Shadows: Army of Evil prezentuje poziom charakterystyczny dla produkcji niskobudżetowych. Lokacje, modele postaci, a także animacje zdecydowanie odstają na tle współczesnych gier FPP. Deweloperzy pokusili się za to o filmowe techniki przedstawienia akcji, dzięki czemu bardziej widowiskowe sceny oglądać można z różnych ujęć kamery.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 2,5 / 10 na podstawie 77 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.5 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dark Shadows: Army of Evil: Odpowiednia dla każdego wieku.

Dark Shadows: Army of Evil Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core i5 3.30 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7