Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2013, 14:20

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Quantum Break, Batman: Arkham Origins) 28/11/13

Dziś piszemy m.in. o planowanej prezentacji rozgrywki z gry Quantum Break, dodatku DLC do Batman: Arkham Origins, a także promocji w GTA Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Guerrilla Games

John Gonzalez, czołowy scenarzysta gry Fallout: New Vegas, dołączył ostatnio do studia Guerrilla Games. Holenderski deweloper jest znany przede wszystkim za sprawą serii Killzone. W tej chwili nie wiadomo jednak, nad czym John Gonzalez będzie pracować wraz ze swoim nowym zespołem.

Quantum Break

Znany dziennikarz branżowy Geoff Keighley potwierdził na Twitterze, że 7 grudnia bieżącego roku na imprezie VGX zaprezentowana zostanie gra Quantum Break. Prawdopodobnie chodzi o fragment rozgrywki, więc będzie to pierwsza okazja do zobaczenia tego tytułu w akcji. Quantum Break ukaże się najwcześniej w 2014 roku wyłącznie na Xboksie One.

Do tej pory gra Quantum Break była prezentowana tylko na filmowych zwiastunach

Blizzard Entertainment

Greg „Ghostcrawler” Street, jeden z czołowych projektantów gry World of Warcraft, opuścił firmę Blizzard Entertainment. Sam zainteresowany przyznał, że dostał „wielką szansę na coś nowego i ekscytującego”. Niestety, jak dotąd nie poznaliśmy żadnych szczegółów i jego dalsze losy nie są znane.

Batman: Arkham Origins

W najnowszym odcinku programu DC All Access studio Warner Bros. Games Montreal zapowiedziało dodatek DLC Initiation do gry Batman: Arkham Origins. Rozszerzenie przyniesie ze sobą pakiet nowych map do trybu wyzwań, które jednak będą wzbogacone o pewną warstwę fabularną. Na więcej szczegółów musimy poczekać, ale na poniższym materiale wideo widzimy Bruce’a Wayne wstępującego do klasztoru i walczącego z wojownikami ninja. DLC zostanie wydane w grudniu bieżącego roku. Cena nie jest znana.

GTA Online

W trybie GTA Online dostępnym w grze Grand Theft Auto V rozpoczęto specjalną promocję, w ramach której można o 50% taniej zdobyć bronie, ubrania i różnego rodzaju akcesoria dla postaci. Szczegółową listę przecenionych przedmiotów znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Rockstar Games. Specjalna oferta obowiązuje do 1 grudnia bieżącego roku. Nie podano konkretnej godziny, ale Polacy prawdopodobnie skorzystają z promocji do 2 grudnia o 9:00.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Warlock 2: The Exiled
 2. Infinite Crisis
 3. Moebius
 4. LEGO The Hobbit

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. WildStar – dziennik dewelopera #6 – Stalker
 2. Star Citizen – Avenger trailer
 3. Darkout – zwiastun na premierę
 4. Dead Sky – trailer
 5. Elite: Dangerous – dziennik dewelopera #8
 6. Gran Turismo 6 – First Love – trailer
 7. Total War: Rome II – Perils of Empire