Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2017, 11:20

autor: Movis

Wieści ze świata (Pokemon Ultra Sun/Ultra Moon, Spintires: MudRunner, Brawlhalla) 13/10/2017

Dziś piszemy o kolejnych informacjach o Pokemon Ultra Sun i Ultra Moon (z trailerem), ciężarówkach ze Spintires: MudRunner w akcji na zwiastunie oraz o zbliżającej się premierze bijatyki Brawlhalla, wychodzącej niebawem z Wczesnego Dostępu. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowe informacje o Pokémon Ultra Sun/Ultra Moon

Fuzje zapowiadają się interesująco. - Wieści ze świata (Pokémon Ultra Sun/Ultra Moon, Spintires: MudRunner, Brawlhalla) 13/10/2017 - wiadomość - 2017-10-13
Fuzje zapowiadają się interesująco.

Firma Pokémon Company podzieliła się z fanami najnowszym trailerem gier Pokémon Ultra Sun/Ultra Moon. W centrum uwagi znalazł się tajemniczy stworek Necrozma, który uzależnia swoją formę od zdobycia przez trenera legendarnych pokemonów Solgaleo (wersja „słoneczna”) lub Lunala („księżycowa”). Po ich złapaniu Necrozma przekształca się w Dusk Mane Necrozmę (typ psychiczny/stalowy) albo Dawn Wings Necrozmę (typ psychiczny/duch). Każda wersja bestii będzie miała do dyspozycji zupełnie nowy Z-Move, odpowiednio Searing Sunraze Smash oraz Menacing Moonraze Malestrom. Co ciekawe, żywy pokedex – Rotom Dex – także otrzymał moce Z, uzależnione od… zaprzyjaźnienia się z nim. Jeśli jesteście ciekawi super-ruchów w akcji, obejrzyjcie materiał poniżej:

Pokémon Ultra Sun/Ultra Moon zadebiutują na konsoli Nintendo 3DS 17 listopada 2017 roku.

Spintires: MudRunner tonie w błocie na kolejnym zwiastunie

W sierpniu zapowiedziano grę Spintires: MudRunner – nową wersję popularnego symulatora wschodnich samochodów 4x4 i ciężarówek terenowych. Edycja ta ma dodać do rozgrywki 13 nowych pojazdów, kolejny teren do eksploracji, tryb wyzwań, a także ulepszyć silnik fizyczny oraz grafikę produkcji. Jako że z wolna zbliża się zapowiedziana data premiery, twórcy postanowili pokazać trailer z paroma fragmentami samej rozgrywki:

Przy okazji pokazania lawin błota i spokojnych terenów leśnych materiał chwali się też dynamicznym cyklem dnia i nocy, realistycznie odwzorowanymi prądami rzecznymi, a całość kończy się kooperacyjnym ratowaniem niebieskiej terenówki, która nieopatrznie wjechała w środek potoku.

Spintires: MudRunner przeprawi się do sklepów 31 października 2017 roku i będzie dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Brawlhalla opuści Wczesny Dostęp w przyszłym tygodniu

Podobna do Super Smash Bros. bijatyka Brawlhalla szykuje się do oficjalnej premiery. Tytuł przez długi czas pozostawał we Wczesnym Dostępie serwisu Steam, gdzie cieszył się wielką popularnością. Niedawno autorzy zapowiedzieli plan rychłej aktualizacji gry do wersji 1.0. Na oficjalnej stronie i w poniższym premierowym zwiastunie widnieje data 17 października 2017 roku:

Produkcja zostanie wypuszczona jednocześnie na komputerach osobistych oraz PlayStation 4. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z typowym modelem F2P, jednak posiadacze PS4 zaopatrzyć się będą mogli w Pakiet Założycielski, zwierający wszystkich obecnych i przyszłych herosów (odpowiednikiem na PC jest All Legends Pack). Cena takiej paczki to 20 dolarów, czyli ok. 72 zł.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: