Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2019, 16:25

Nowe darmowe DLC do MudRunner dodaje dwa auta i mapę

Spintires: MudRunner otrzymało kolejne darmowe DLC. Old-timers, gdyż tak się ono nazywa, dodaje do gry nową mapę, samochody oraz kilka innych atrakcji. Rozszerzenie jest dostępne na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch.

Kolejne darmowe DLC jest już dostępne w Spintires: MudRunner. - Nowe darmowe DLC do MudRunner dodaje dwa auta i mapę - wiadomość - 2019-05-01
Kolejne darmowe DLC jest już dostępne w Spintires: MudRunner.

Firma Focus Home Interactive i studio Saber Interactive po raz kolejny przygotowały miły prezent dla wszystkich miłośników przedzierania się przez błotniste i trudno dostępne bezdroża. Dziś Spintires: MudRunner otrzymało nowe darmowe DLC, zatytułowane Old-timers. Mogą je ściągnąć wszyscy posiadacze tego popularnego symulatora ciężarówek terenowych na PC, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xboksa One.

Jak sama nazwa wskazuje, Old-timers zabiera graczy w małą podróż do przeszłości. Wszystko za sprawą dwóch nowych samochodów prosto od amerykańskiego koncernu General Motors, jakie DLC wprowadza do gry. Mowa o Chevrolecie NAPCO 3100 z 1957 roku oraz GMC DW950, również z lat 50.

Ponadto w rozszerzeniu znalazły się dwie przyczepy oraz nowa mapa, która zabiera wirtualnych kierowców w rejon Gór Skalistych. Jest ona przeznaczona dla weteranów pragnących wyzwania. Na próżno szukać na niej garażu, a rozgrywka skupia się na wspinaczce terenowej, która wymaga nieco kombinowania. Mały przedsmak tego, co czeka śmiałków w nowym DLC, znajdziecie na trailerze powyżej.

Warto zaznaczyć, że DLC Old-timers nie wymaga posiadania dużego dodatku American Wilds.

Nowe darmowe DLC do MudRunner dodaje dwa auta i mapę - ilustracja #2
Oto nowe ciężarówki, które dodaje DLC Old-timers. - Nowe darmowe DLC do MudRunner dodaje dwa auta i mapę - wiadomość - 2019-05-01
Oto nowe ciężarówki, które dodaje DLC Old-timers.

Warto zaznaczyć, że to jeszcze nie koniec atrakcji zaplanowanych przez Focus Home Interactive i Saber Interactive dla miłośników Spintires: MudRunner. Tytuł otrzyma kolejne darmowe dodatki. Nowości mają się pojawiać do premiery MudRunnera 2, która zaplanowana jest na ten rok. Zapowiedziany przeszło osiem miesięcy temu tytuł zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

  1. Oficjalna strona gry Spintires: MudRunner
  2. Spintires: MudRunner - poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej