Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 kwietnia 2019, 18:17

autor: Ender

Pierwszy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun aktorskiej adaptacji gier z serii Sonic, która na ekranach polskich kin pojawi się na początku listopada tego roku. W roli antagonisty głównego bohatera zobaczymy Jima Carreya.

Studio Paramount Pictures opublikowało pierwszy zwiastun aktorskiej adaptacji gier z serii Sonic, która narodziła się w 1991 roku na konsoli Sega Mega Drive. Debiutująca w listopadzie aktorska wersja przygód niebieskiego jeża to jego pierwszy kinowy film w ponad dwudziestoletniej karierze postaci. Akcja Sonic the Hedgehog rozgrywa się praktycznie w całości w naszym współczesnym świecie i śledzi losy Sonica, który od lat ukrywa się przed rządowymi agentami, próbującymi poznać tajemnicę jego niezwykłej szybkości. Na skutek przypadku bohater zaprzyjaźnia się z przeciętnym prowincjonalnym policjantem Tomem Wachowskim (James Marsden). Wspólnie z nim musi stawić czoła groźnemu doktorowi Robotnikowi (Jim Carrey), który nie tylko chce złapać Sonica, ale także wykorzystać jego niesamowitą moc, by zawładnąć światem.

Pierwsze opinie fanów na temat zwiastuna nie są najlepsze. Potwierdza on wiele informacji pochodzących z przecieków krążących po sieci już od jakiegoś czasu. Krytykowany jest nie tylko projekt postaci Sonica oraz jego animacja, ale także typ humoru i efekty specjalne. Jeżeli dodamy do tego grę aktorską Carrey'a, film przypomina bardziej produkcje z późnych lat 90. niż współczesny blockbuster i raczej nie ma szans w starciu ze swoim największym konkurentem w tym roku, a więc debiutującym w maju Detektywem Pikachu.

Film zadebiutuje na początku listopada. - Pierwszy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog - wiadomość - 2019-04-30
Film zadebiutuje na początku listopada.