Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 kwietnia 2019, 19:47

Darmowy weekend z Ghost Recon: Wildlands

Ubisoft zapowiedział kolejny darmowy weekend z Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Pod koniec tego tygodnia zainteresowani, niezależnie od platformy, będą mogli wypróbować produkcję i zapoznać się z nowościami. Wśród nich znajdzie się niedostępna wcześniej operacja, w której pewną rolę odegra Jon Bernthal – gwiazda serialu The Punisher.

Od 2 do 5 maja będzie można wypróbować za darmo Ghost Recon: Wildlands. - Darmowy weekend z Ghost Recon: Wildlands - wiadomość - 2019-05-01
Od 2 do 5 maja będzie można wypróbować za darmo Ghost Recon: Wildlands.

Od premiery Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands minęły przeszło dwa lata. Każdy, kto do tej pory nie miał okazji wypróbować produkcji, ma szansę w tym tygodniu nadrobić zaległości. Ubisoft zapowiedział darmowy weekend próbny, który potrwa od 2 do 5 maja. W jego czasie wszyscy posiadacze komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli wypróbować grę.

Godziny rozpoczęcia darmowego weekendu:

Platforma

Czas rozpoczęcia

PC (Steam)

2 maja o 19:00

PC (Uplay)

2 maja o 16:00

PlayStation 4

2 maja o 16:00

Xbox One

2 maja o 16:00

W przypadku graczy, którzy zamierzają skorzystać z darmowego weekendu na konsoli PlayStation 4 oraz na PC-tach za pośrednictwem platformy Uplay, możliwe jest pobranie produkcji przed 2 maja. Dodatkowo, po zakończeniu akcji, Ghost Recon: Wildlands będzie dostępne dla każdego z obniżką ceny o 70%.

Z racji faktu, że Ghost Recon: Wildlands jest systematycznie wspierany i regularnie otrzymuje nową zawartość, każdy – niezależnie od tego, czy już poprzednio wypróbował produkcję – znajdzie tutaj coś nowego. 3 maja w grze pojawi się nowa operacja specjalna – Wyrocznia – której celem jest uratowanie uprowadzonego przez Unidad, posiadającego wiedzę na temat amerykańskich tajemnic przemysłowych, inżyniera Skell Tech. W toku rozgrywki gracze napotkają dowódcę oddziału Duchów – pułkownika Cole’a D. Walkera. Z tą postacią powiązane są nagrody przyznawane za ukończenie misji. Głosu, jak i twarzy Walkerowi udzielił Jon Bernthal – aktor znany głównie z roli Franka Castle’a w serialu The Punisher.

Warto przypomnieć, że Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands to ostatnia odsłona cyklu strzelanek wydawanych przez Ubisoft. Produkcja zadebiutowała na rynku 7 marca 2017 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra od tego momentu cieszy się niesłabnącą popularnością. W ciągu ostatniej doby na serwisie Steam bawiło się nią maksymalnie 2,7 tysiąca graczy.