Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2018, 11:55

Wkrótce zobaczymy MudRunners USA i nowego Farming Simulatora

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że w przyszłym tygodniu podczas imprezy dla prasy pokaże kilka nowych projektów. Wśród nich najprawdopodobniej znajdzie się kolejna odsłona Farming Simulator oraz dodatek MudRunners USA. Przy okazji wydawca pochwalił się dobrą sprzedażą The Surge.

Spintires: MudRunner otrzyma dodatek z amerykańskimi lokacjami i pojazdami. - Focus Home Interactive wkrótce pokaże MudRunners USA i nowego Farming Simulator - wiadomość - 2018-01-31
Spintires: MudRunner otrzyma dodatek z amerykańskimi lokacjami i pojazdami.

W dniach 7-8 lutego w Paryżu odbędzie się impreza What’s Next for Focus, poświęcona nadchodzącym grom firmy Focus Home Interactive. Wiemy już, że podczas niej pokazana zostanie m.in. ujawniona tydzień temu strategia Battlefleet Gothic: Armada 2. Teraz wydawca poinformował, że wśród obecnych na konferencji projektów pojawi się kilka niezapowiedzianych jeszcze oficjalnie tytułów.

Wśród gier, które zostaną ujawnione podczas imprezy prawie na pewno znajdzie się kolejna odsłona serii Farming Simulator. Wydawca potwierdził już istnienie tej produkcji, ale na razie zdradzono jedynie, że wykorzysta ona nowy silnik graficzny.

Wydawca jest zadowolony z tego, jak The Surge poradziło sobie na rynku. - Focus Home Interactive wkrótce pokaże MudRunners USA i nowego Farming Simulator - wiadomość - 2018-01-31
Wydawca jest zadowolony z tego, jak The Surge poradziło sobie na rynku.

Ponadto Focus Home Interactive ujawniło wyniki sprzedaży kilku swoich najważniejszych gier z zeszłego roku. W ciągu dwóch miesięcy od premiery Spintires: MudRunner rozeszło się w 500 tysiącach egzemplarzy. Wydawca podkreśla, że produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno na pecetach, jak i konsolach. Co więcej, spodobała się bardzo graczom amerykańskim, więc podjęto decyzję o opracowaniu dodatku MudRunners USA, który pozwoli na zabawę na terenach Stanów Zjednoczonych i zaoferuje spory zestaw nowych pojazdów opartych na licencjach znanych marek.

Focus Home Interactive jest również zadowolone z wyników RPG-a akcji The Surge. Ta wypuszczona w maju 2017 r. gra znalazła już prawie pół miliona nabywców. Wydawca zamierza kontynuować współpracę z odpowiedzialnym za ten projekt studiem Deck 13, a jej kolejne owoce mamy poznać już wkrótce.

Przypomnijmy na koniec, że w planach wydawniczych Focus Home Interactive znajdują się również takie tytuły jak The Council, Vampyr, Insurgency: Sandstorm, Werewolf: The Apocalypse, Necromunda: Underhive Wars czy Call of Cthulhu. Spodziewamy się, że większość z tych gier zostanie pokazana w przyszłym tygodniu w Paryżu.

  1. Oficjalna strona Focus Home Interactive