Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4
Okładka Space Junkies (PC)

Space Junkies

Kosmiczna strzelanka wymagająca do zabawy urządzeń rzeczywistości wirtualnej. Rozgrywka przeznaczona jest do trybu multiplayer, w którym gracze toczą boje w wariantach 2 na 2 lub 1 na 1.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | multiplayer | Oculus Rift | strzelanki | PlayStation VR | HTC Vive | rzeczywistość wirtualna

Okładka Space Junkies (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

26mar2019

PC PS4

Space Junkies to multiplayerowa strzelanka, która wymaga do działania gogli rzeczywistości wirtualnej. Tytuł powstał w studiu Ubisoft Montpellier, które pracowało chociażby nad Beyond Good & Evil 2.

Mechanika

W grze bierzemy udział w morderczych zawodach Dirty Bowl rozgrywających się w przestrzeni kosmicznej. Gracze wcielają się w wyposażonych w specjalne kostiumy elitarnych wojowników, walczących pomiędzy sobą w starciach 2 na 2 lub 1 na 1. Rozgrywka polega oczywiście na strzelaniu z futurystycznej broni (m.in. Sunblaster i Biogun) do przeciwników, ale w odróżnieniu od innych shooterów, w Space Junkies możemy się poruszać w dowolnym kierunku, jako że zawody toczą się w zerowej grawitacji. Kosmiczne areny, zwane Orena, dają 360-stopniową wolność w unikaniu pocisków, szybowaniu, nurkowaniu, flankowaniu, strzelaniu podczas poruszania się do tyłu itd.

Kwestie techniczne

W Space Junkies toczymy boje na specjalnych arenach, na których występują dodatkowe elementy otoczenia, np. przelatujące meteoryty, które można wykorzystać na swoją korzyść czy też je niszczyć. Gra może się również pochwalić fizyką z oddziaływaniem mikrograwitacyjnym oraz wyjątkowym udźwiękowieniem, pozwalającym poczuć się niczym kosmonauta wychodzący poza pokład statku kosmicznego.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 2-4  

Oczekiwania czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 159,90 PLN

Strefa PlayStation VR

Sprzęt i Gry na PSVR

Zobacz Więcej

Gry podobne do Space Junkies

Wymagania wiekowe Space Junkies

12+

Wymagania sprzętowe Space Junkies

PC Windows

Minimalne: Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / 8 GB Radeon RX 480X lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7/8/10

PC
PS4