Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Megalith (PS4)

Megalith PS4

Skupiona na trybie multiplayer gra akcji VR pozwalająca graczom wziąć udział w wojnie tytanów na przedhistorycznej Ziemi. Do naszej dyspozycji oddano rozbudowany arsenał i szeroki wachlarz umiejętności bojowych, które możemy dobierać zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Akcji | FPP | fantasy | mitologia | FPS | indie | strzelanki | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna

Sony PlayStation 4
Okładka Megalith (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

8stycznia2019

8stycznia2019

PSN

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Megalith jest FPS-em, za którego opracowaniem stoi niezależne studio Disruptive Games. Tytuł wymaga do działania gogli rzeczywistości wirtualnej, a trafił na platformę PS4.

Fabuła

Megalith przenosi nas w mityczną wersję odległej przeszłości, kiedy po Ziemi stąpali tytani. W trakcie zmagań bierzemy udział w rozpoczętej przez nich wojnie, której zwycięzca zyska miano boga.

Mechanika

W wydanym na platformę PS4 Megalith akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Rozgrywka opiera się na multiplayerowych zmaganiach toczonych na zróżnicowanych arenach, a naszym nadrzędnym celem jest eliminacja pozostałych tytanów. Możemy to osiągnąć, wykorzystując rozbudowany arsenał oraz szeroki wachlarz umiejętności prowadzonego do boju potwora, które dobieramy zgodnie z indywidualnymi preferencjami; często przydatne okazuje się również opracowanie odpowiedniej strategii działania, a także współpraca z innymi graczami. W przeciwieństwie do większości gier stworzonych z myślą o zestawach VR, Megalith pozwala na płynne poruszanie się po otoczeniu.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika Megalith może się podobać przede wszystkim za sprawą wpadającej w oko stylistyki. Na uwagę zasługuje fakt, że środowisko jest podatne na zniszczenia, co zaprawiony w bojach gracz może wykorzystać na własną korzyść, na przykład pozbawiając osłony ukrywającego się za nią rywala.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 125,00 PLN

Wymagania wiekowe Megalith

12+