Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 listopada 2020, 17:05

autor: AlexB

MudRunner od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć darmowy egzemplarz gry Spintires: MudRunner. Oferta będzie ważna do 3 grudnia.

[Aktualizacja] Spintires: MudRunner można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Cave Story+.

Nadchodzi czas, by trochę potaplać się w błocie. Od dziś od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć darmową cyfrową kopię gry Spintires: MudRunner. Jednak zanim to nastąpi, wciąż można przypisywać do swojego konta produkcje udostępnione w zeszłym tygodniu, czyli Elite: Dangerous oraz The World Next Door.

Spintires: MudRunner to przygotowana przez studio Saber Interactive rozbudowana wersja wydanej w 2014 roku gry Spintires. Jej zasady są dość proste – wcielamy się w kierowcę potężnych ciężarówek i różnego rodzaju pojazdów terenowych i przemierzamy niegościnne, pełne błota i przeszkód bezdroża, wykonując zlecone nam zadania. Tytuł został ciepło przyjęty przez media branżowe – w serwisie Metacritic średnia ocen jego pecetowej wersji wynosi 77/100 (na podstawie 10 recenzji). Jednym z elementów produkcji, który urzekł krytyków i do dziś przyciąga graczy, jest obecny w niej bardzo zaawansowany model symulacji fizyki.

  1. Spintires: MudRunner na platformie Epic Games Store

Spintires: MudRunner pozostanie dostępne za darmo na platformie Epic Games Store do 3 grudnia. Gdy tylko dowiemy się, jaka pozycja zostanie oddana w ręce graczy jako kolejna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Spintires: MudRunner - poradnik do gry