Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2018, 13:24

Spintires MudRunner - nowa wersja moda upiększającego tekstury

Ukazała się nowa wersja projektu Spintires MudRunner Textures mod. Podmienia on większość tekstur otoczenia w popularnym symulatorze studia Saber Interactive.

Najnowsza wersja moda opatrzona została numerem 1.4. - Spintires MudRunner - nowa wersja moda upiększającego tekstury - wiadomość - 2018-12-27
Najnowsza wersja moda opatrzona została numerem 1.4.
SPINTIRES: MUDRUNNER W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Saber Interactive
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: symulacja
  4. Platformy: PC, PS4, XONE, Switch

Grających w Spintires: MudRunner zainteresować powinna informacja, że Naor Levi wypuścił nową wersję modyfikacji Spintires MudRunner Textures mod. Zgodnie z tytułem, celem projektu jest ulepszenie jakości tekstur w grze.

Modyfikacja podmienia większość tekstur odpowiadających za elementy otoczenia. Poprawiona została jakość wizualna m.in. trawy, ziemi, drzew i innych roślin oraz kamieni. Ulepszono również efekty błota na kołach i karoserii.

Wszystkie nowe tekstury opracowano w rozdzielczości przynajmniej 2048x, a wiele z nich wykonano w 4096x. Głównym powodem stworzenia moda było zapewnienie dobrej grafiki podczas zabawy w 4K, ale nawet w niższych rozdzielczościach modyfikacja mocno upiększa grę.

Przypomnijmy, że gra Spintires: MudRunner ukazała się 31 października ubiegłego roku, w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Z kolei w ubiegłym miesiącu do sprzedaży trafiła edycja na Nintendo Switch.

Jak zainstalować moda?

1. Stwórzcie kopie zapasowe plików TextureCache.zip, MeshCache.zip oraz Media.zip, które znajdziecie w folderze z grą.

2. Pobierzcie moda. W jego archiwum znajdziecie foldery „TextureCache”, „MeshCache” oraz „Media”. Za pomocą programu 7-Zip lub podobnego skopiujcie zawartość tych folderów do wnętrza odpowiednich plików .zip w folderze z grą. Np. pliki z folderu „TextureCache” wrzućcie do TextureCache.zip.

3.Zapiszcie zmiany w plikach.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Spintires MudRunner Textures mod