Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2018, 10:21

autor: ElMundo

Spintires: Mudrunner – premiera darmowego DLC The Ridge z nową zawartością

Popularny symulator ciężarówek terenowych – Spintires: MudRunner – doczekał się nowej aktualizacji, wprowadzającej m.in. dodatkową mapę, pojazdy czy tryb rozgrywki.

Traktor B-6A to jeden z nowych pojazdów w grze. - Spintires: Mudrunner – premiera darmowego DLC The Ridge z nową zawartością - wiadomość - 2018-05-30
Traktor B-6A to jeden z nowych pojazdów w grze.

Seria Spintires to bez wątpienia jeden z największych fenomenów ostatnich lat, jeśli chodzi o gatunek symulatorów. Zarówno podstawowa wersja gry stworzona przez studio Oovee, jak również jej rozbudowana wersja o podtytule MudRunner autorstwa Saber Interactive, nadal cieszą się sporym zainteresowaniem wśród graczy, czego najlepszym potwierdzeniem jest najnowsza aktualizacja przeznaczona dla drugiego z tytułów.

Co znajdziemy w darmowym dodatku do Spintires: MudRunner? To przede wszystkim nowy tryb rozgrywki o nazwie „Scavenge” – jak wskazuje nazwa, zajmiemy się w nim zapewne poszukiwaniem bali drewna rozrzuconych w różnych lokalizacjach nowej planszy. Jedynym terenem, na którym będziemy mogli prowadzić te działania, będzie bowiem dodatkowa mapa „The Ridge”.

Ciężarówka D-538 będzie świetnym środkiem transportu dla odnalezionych bali drewna. - Spintires: Mudrunner – premiera darmowego DLC The Ridge z nową zawartością - wiadomość - 2018-05-30
Ciężarówka D-538 będzie świetnym środkiem transportu dla odnalezionych bali drewna.

Aktualizacja zawartości nie może obyć się bez nowych pojazdów, na które czekają wszyscy miłośnicy tego tytułu. Pierwszym z nich jest traktor B-6A z napędem na tylną oś i blokadą dyferencjału. Drugą z nowości stała się ciężarówka D-538, oferująca napęd na wszystkie koła, dobrze spisująca się na trudnych terenach, z kolei nieco gorzej radząca sobie na wyznaczonych uprzednio drogach. Jej atutem jest specjalne ramię, które pozwala na podnoszenie bali drewna i ich transport.

Dodatek wprowadza także szereg poprawek w warstwie technicznej gry – ulepszono m.in. fizykę kół oraz pracę automatycznych skrzyni, jak również poprawiono stabilność działania fanowskich modów.

Darmowe DLC do Spintires: MudRunner trafi do posiadaczy tego tytułu dzisiaj.