Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2014, 15:55

Wieści ze świata (Outcast 1.1, Halo: The Master Chief Collection, Uncharted 4) 22/12/2014

Dziś piszemy m.in. o wypuszczeniu gry Outcast 1.1 i pakietu The Telltale Games Collection na XOne, remasterze Halo 3: ODST w ramach rekompensaty za problemy z Halo: The Master Chief Collection oraz o grafikach przedstawiających model Nathana Drake’a w Uncharted 4: A Thief’s End. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Świąteczna wyprzedaż, dzień czwartyWWW

Outcast 1.1

Jak zauważył serwis Kotaku, w dystrybucji cyfrowej nieoczekiwanie pojawiła się gra Outcast 1.1. Jest to odświeżone wydanie kultowego Outcasta z 1999 roku, cechujące się głównie delikatnie poprawioną oprawą graficzną, wsparciem dla współczesnych systemów operacyjnych, obsługą wysokich rozdzielczości i przemodelowanym HUD-em. Wersja 1.1 powstała w pewnym sensie jako efekt uboczny tworzenia Outcast Reboot HD – remake’u z prawdziwego zdarzenia, który ponad pół roku temu walczył o spore pieniądze na Kickstarterze, ale nie odniósł sukcesu. Outcast 1.1 jest dostępny na platformach Steam i GOG.com za niecałe 5 euro (ok. 21 zł).

The Telltale Games Collection

Posiadacze konsoli Xbox One otrzymali możliwość nabycia The Telltale Games Collection – zestawu gwarantującego dostęp do wszystkich epizodów najpopularniejszych przygodówek studia Telltale Games z ostatnich lat. W skład pakietu wchodzą The Walking Dead (Season One i Season Two), The Wolf Among Us, Tales from the Borderlands i Game of Thrones: A Telltale Games Series. Cena kolekcji to 110 dolarów (ok. 380 zł).

Wieści ze świata (Outcast 1.1, Halo: The Master Chief Collection, Uncharted 4) 22/12/2014 - ilustracja #1

Halo: The Master Chief Collection

Studio 343 Industries zapowiedziało, że w ramach rekompensaty za problemy techniczne trapiące gry z pakietu Halo: The Master Chief Collection, jego posiadacze otrzymają za darmo zremasterowaną wersję Halo 3: ODST, która będzie zawierała kampanię fabularną i działała w 60 klatkach na sekundę oraz rozdzielczości 1080p. Tytuł stanie się dostępny wiosną 2015 roku i będzie płatny dla tych graczy, którzy nabyli kolekcję po 19 grudnia 2014 roku. W tym samym czasie wypuszczona zostanie odświeżona wersja mutliplayerowej mapy Relic dla Halo 2: Anniversary, a wcześniej, bo na początku 2015 roku, posiadacze pakietu dostaną darmowy miesiąc subskrypcji w usłudze Xbox LIVE Gold, a także parę bajerów do użycia w grach z zestawu.

Wieści ze świata (Outcast 1.1, Halo: The Master Chief Collection, Uncharted 4) 22/12/2014 - ilustracja #2

Uncharted 4: A Thief’s End

Frank Tzeng, główny projektant postaci w studiu Naughty Dog, podzielił się obrazkami prezentującymi wysokiej jakości model Nathana Drake’a z gry Uncharted 4: A Thief’s End. Poniżej zamieszczamy przykładowy obrazek, natomiast pełną galerię znajdziecie tutaj i tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach:

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier: