Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2015, 12:30

autor: Tyon

Wieści ze świata (Mortal Kombat X, Grand Theft Auto V) 25/5/15

Dziś piszemy m.in. o niecodziennej modyfikacji do gry Grand Theft Auto V oraz wstępnej dacie wydania kolejnego DLC do Mortal Kombat X. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steam

Promocja dnia (do godziny 19:00 we wtorek, 26.5):

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 25.5) – obniżka cen 107 tytułów, WWW

Mortal Kombat X

Fani Mortal Kombat X będą mogli zagrać Tanyą na początku czerwca. - Wieści ze świata (Mortal Kombat X, Grand Theft Auto V) 25/5/15 - wiadomość - 2015-05-25
Fani Mortal Kombat X będą mogli zagrać Tanyą na początku czerwca.

Ed Boon, współtwórca serii gier Mortal Kombat, podał wstępną datę wydania DLC do najnowszej bijatyki z cyklu, zawierającego dodatkową postać – Tanyę. Prezes studia NetherRealm opublikował w serwisie Twitter wpis, w którym twierdzi, że dodatek powinien pojawić się na początku czerwca. W paczce znajdą się również trzy skórki dla istniejących postaci. Będzie to kolejne rozszerzenie dostarczone nam przez deweloperów. Do tej pory doczekaliśmy się chociażby Goro oraz Jasona Voorheesa. W kolejce czekają już następni wojownicy, z Tremorem i Predatorem na czele, jednak data ich wydania zostanie podana w późniejszym terminie. Ed Boon jednocześnie zdementował informacje o pracach nad postacią Nooba. Mortal Kombat X zadebiutowało 14 kwietnia 2015 na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Wersja na PlayStation 3 oraz Xbox 360 pojawi się pod koniec czerwca.

Grand Theft Auto V

Gra Grand Theft Auto V zadebiutowała na komputerach osobistych ponad miesiąc temu. Wraz z tym wydarzeniem uaktywnili się moderzy. Jeden z nich, JulioNIB, pochwalił się właśnie efektami swojej pracy. Stworzona przez niego modyfikacja dodaje możliwość wystrzeliwania liny, rodem z gry Just Cause 2. Zaczepić ją możemy o dowolne miejsce – budynek, pojazd, czy nawet przechodnia. Pozwala to na dotarcie w praktycznie każde miejsce na mapie. Twórca pozwolił nam również na łączenie ze sobą dwóch różnych elementów. Brak możliwości zerwania liny oraz fizyka gry pozwala na osiągnięcie bardzo ciekawych rezultatów. Wyobraźcie sobie np. próbę połączenia ciężarówki z pociągiem. Teraz pozostaje nam jedynie czekać na równie ciekawe propozycje od innych moderów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: