Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2010, 11:59

Wieści ze świata (Monster Hunter Portable 3rd, inFamous, Team Fortress 2) 21/12/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o aktualizacji 3D Mark 11, opóźnieniu premiery Retro City Rampage, komiksie inFamous, rekordowej sprzedaży Monster Hunter Portable 3rd, a także nowym trybie rozgrywki w Team Fortress 2. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o aktualizacji 3D Mark 11, opóźnieniu premiery Retro City Rampage, komiksie inFamous, rekordowej sprzedaży Monster Hunter Portable 3rd, a także nowym trybie rozgrywki w Team Fortress 2. Zapraszamy do lektury.

3D Mark 11

Firma Futuremark udostępniła aktualizację 1.01 dla narzędzi 3D Mark 11, które debiutowały oficjalnie na początku bieżącego miesiąca. Łatkę możecie pobrać z tego miejsca.

Retro City Rampage

Brian Provinciano poinformował, że Retro City Rampage – dwuwymiarowa gra akcji, parodiująca nie tylko gatunek spopularyzowany m.in. przez markę Grand Theft Auto, ale również inne zjawiska popkulturowe – nie trafi do oferty WiiWare w tym roku. Stanie się to dopiero jesienią 2011 roku. Opóźnienie spotkało również planowaną edycję na Xboksa 360 (Xbox Live Arcade), która zadebiutuje latem przyszłego roku (miała trafić do sprzedaży w tym miesiącu). Druga z odsłon zostanie przy tym odpowiednio podrasowana – rozgrywka prezentowana będzie w trybie panoramicznym, żywotność gry zwiększy opcja z wyzwaniami, z kolei miłośnicy edycji otrzymają narzędzie do kreacji postaci i system do nagrywania powtórek najlepszych akcji.

Wieści ze świata (Monster Hunter Portable 3rd, inFamous, Team Fortress 2) 21/12/10 - ilustracja #1

inFamous 2

Firmy Sucker Punch Productions oraz DC Comics przedstawiły pierwsze szczegóły na temat komiksu powstałego na bazie historii Cole’a McGratha, bohatera sandboksowej gry akcji inFamous. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że za jego opracowanie odpowiedzialni będą scenarzysta William Harms i rysownik Eric Nguyen. Przedstawiona w nim historia osadzona zostanie pomiędzy pierwszą i drugą odsłoną serii, łącząc fabułę obu produkcji. Przypominamy, że druga z nich zadebiutuje na PlayStation 3 w przyszłym roku.

Monster Hunter Portable 3rd

Być może PSP nie radzi sobie najlepiej, ale wydana na tę konsolę gra Monster Hunter Portable 3rd już jak najbardziej tak. W ciągu 17 dni od swojej premiery na rynku japońskim, produkcja, w której wcielamy się w łowcę potworów, trafiła do sklepów w nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy. Zdecydowana większość z nich znalazła się już w domach spragnionych Japończyków, dzięki czemu Monster Hunter Portable 3rd zdobyło zaszczytny tytuł najszybciej sprzedającego się tytułu w historii firmy Capcom.

Wieści ze świata (Monster Hunter Portable 3rd, inFamous, Team Fortress 2) 21/12/10 - ilustracja #2

Team Fortress 2

Nowa aktualizacja sieciowej strzelaniny Team Fortress 2 wzbogaca produkcję firmy Valve o nowy tryb rozgrywki – Medieval. Drużyny graczy szturmują za jego sprawą zamek, walcząc przy użyciu prymitywnych, „średniowiecznych” typów broni. Warto przy okazji odnotować, że publikacja jest dosyć oryginalnym sposobem uczczenia zbliżających się Świąt.

Wieści ze świata (Monster Hunter Portable 3rd, inFamous, Team Fortress 2) 21/12/10 - ilustracja #3

Blue Toad Murder Files: The Mysteries of Little Riddle

Studio Relentless Software poinformowało, że w przygodową grę Blue Toad Murder Files: The Mysteries of Little Riddle dostępną dla posiadaczy PlayStation 3 z poziomu PlayStation Network można już grać przy wykorzystaniu kontrolera PlayStation Move. Stosowna aktualizacja została udostępniona za sprawą PSN.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Fallout: New Vegas – Dead Money

Tron Evolution

NASCAR 2011: The Game X360

NASCAR 2011: The Game PS3

LEGO Universe

Knights Contract PS3

Knights Contract X360

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Bulletstorm - Z dziennika dewelopera (PL) – Historia i Postacie

L.A. Noire - technologia - mimika twarzy (PL)

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Crysis 2 - Be The Weapon

Dungeon Defenders - The Huntress

Natural Selection 2 - Beta Gameplay

Raving Rabbids: Travel in Time - Xmas Trailer

Uncharted 3: Drake's Deception - Chateau

Świąteczny poradnik prezentowy - rózgi i pasztety

gry