Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2012, 13:15

autor: Sarge

Wieści ze świata (Just Cause 4, Double Fine, MechWarrior Tactics) 21/5/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o beta testach MechWarrior Tactics, grafikach koncepcyjnych nowej gry Rona Gilberta, a także rejestracji domeny internetowej Just Cause 4.

Sins of a Solar Empire: Trinity

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Sins of a Solar Empire: Trinity. Dzieło studia Ironclad Games możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 7,49 euro (ok. 33 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

MechWarrior Tactics

Studio Roadhouse Interactive ogłosiło na oficjalnym forum, że jutro rozpoczną się zamknięte beta testy przeglądarkowej gry MechWarrior Tactics. Będzie to przedsięwzięcie typu Friends & Family, a więc zostanie ograniczone tylko do określonych osób. Twórcy rozpoczną rozsyłanie kluczy m.in. do użytkowników zarejestrowanych na forum nadchodzącej produkcji dopiero za jakiś czas.

Double Fine

Ron Gilbert umieścił na łamach swojego bloga grafiki przedstawiające poszczególne postaci występujące w jego nadchodzącej grze, nad którą pracuje wraz ze studiem Double Fine. Produkcja powstaje od 2011 roku i nie jest związana z projektem sfinansowanym na Kickstarterze, a na czerwcowych targach E3 zostanie oficjalnie zaprezentowana.

Wieści ze świata (Just Cause 4, Double Fine, MechWarrior Tactics) 21/5/12 - ilustracja #1

Just Cause 4

Firma Square Enix zarejestrowała domeny internetowe związane z nazwą Just Cause 4. Jest to o tyle zaskakująca informacja, że do tej pory nie zapowiedziano nawet trzeciej odsłony serii. Najwyraźniej jednak wydawca chce zabezpieczyć się na przyszłość i możliwość ewentualnego kontynuowania cyklu. Jakiś czas temu pojawiło się trochę plotek na temat Just Cause 3.

ZeniMax Media

Firma ZeniMax Media zarejestrowała w Amerykańskim Urzędzie Patentowym znak towarowy Dragonborn. Taka nazwa jest znana fanom gry The Elder Scrolls V: Skyrim, gdzie określano w ten sposób postacie, które rodziły się z krwią i duszą smoka, ale w ciele zwykłego śmiertelnika. Po opisie znaku towarowego można wywnioskować, że chodzi o dodatek DLC do wspomnianej produkcji studia Bethesda Softworks.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: