Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Reset (PC)
OkładkaReset (PC)

Reset PC

Opracowana przez studio Theory Interactive (założone przez dwóch byłych pracowników firmy Futuremark), pierwszoosobowa gra logiczna z tzw. "solowym trybem kooperacji".

Logiczne | FPP | science fiction | elementy przygodowe | elementy zręcznościowe | indie | podróże w czasie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Reset Premiera PC

anulowana

producent: Theory Interactive wydawca: Theory Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Reset to pierwszoosobowa gra logiczna z tak zwanym „solowym trybem kooperacji”. Produkcja została stworzona przez fińskie studio Theory Interactive, założone przez dwóch byłych pracowników firmy Futuremark (znanej z benchmarków 3DMark oraz strzelanki Shattered Horizon).

W Reset przenosimy się do świata przyszłości, w którym zaawansowane technologie dają dość niezwykłe możliwości. Bohater produkcji potrafi zaginać czasoprzestrzeń i w ten sposób tworzyć „kopie” z przeszłości. Za ich pomocą gracz musi rozwiązać szereg wymagających, ale satysfakcjonujących zagadek logicznych. Liczy się w nich nie tylko intelekt, ale i zręczność – niektóre działania trzeba bowiem zsynchronizować w czasie.

Świat Reset dopuszcza pewną dowolność w doborze kolejnych zadań, ale jest to tylko dodatkiem do rozbudowanej, liniowej fabuły. Twórcy starają się opowiedzieć ciekawą historię przy pomocy wyszukanych środków – w tym widowiskowych, filmowych scenek. Ogromną zaletą produkcji jest jej oprawa wizualna. Mimo skromnego budżetu studio Theory Interactive stworzyło grę, która robi olbrzymie wrażenie swoją grafiką.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.8 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Reset: Odpowiednia dla każdego wieku.