Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2013, 13:24

autor: Hed

Reset powalczy o miejsce na Steamie, twórcy opublikowali nowe obrazki

Imponująca wizualnie gra logiczna Reset pojawiła się na platformie Greenlight, gdzie w przyszłości powalczy o miejsce na Steamie. Twórcy ze studia Theory Interactive pokazali też cztery nowe obrazki. Jeszcze w tym miesiącu deweloper wystartuje ze zbiórką społecznościową na dokończenie produkcji.

Reset powalczy o swoje miejsce na Steamie. - Reset powalczy o miejsce na Steamie, twórcy opublikowali nowe obrazki - wiadomość - 2013-10-07
Reset powalczy o swoje miejsce na Steamie.
Reset:
  • Gra pojawiła się na Steam Greenlight, gdzie powalczy o miejsce na Steamie
  • Opublikowano także cztery nowe obrazki
  • Twórcy gry wystartują ze zbiórką społecznościową pod koniec miesiąca
  • Reset to pierwszoosobowa gra logiczna, w której będziemy cofać czas

Pierwszoosobowa gra logiczna Reset, której imponujący zwiastun pokazywaliśmy parę miesięcy temu, pojawiła się na platformie Greenlight. Z tej okazji autorzy ze studia Theory Interactive opublikowali cztery nowe obrazki i przypomnieli, że niedługo wystartują ze zbiórką społecznościową. W ten sposób producent chce zebrać pieniądze na dokończenie swojego dzieła. Akcja rozpocznie się 28 października i wtedy też zobaczymy pierwszy film zawierający fragmenty rozgrywki.

Twórcy Reset wyjaśnili na oficjalnej stronie, że prace nad grą postępują gładko, więc postanowili pokazać ją na Steam Greenlight. Produkcja trafiła do kategorii „koncepcji”, bo nie jest gotowa, więc jeszcze oficjalnie nie walczy o miejsce na Steamie (o to mogą starać się tylko projekty z kategorii „gier”). Zmieni się to zapewne w przeciągu paru miesięcy – wiele zależy od tego, jak wypadnie wspomniana zbiórka funduszy. Szczegóły akcji na razie nie są znane.

  1. Oficjalna strona gry Reset

Same obrazki po raz kolejny wyglądają świetnie, co nie powinno nikogo dziwić. Deweloper został bowiem założony przez byłych pracowników firmy Futuremark, odpowiedzialnej między innymi za program benchmarkowy 3DMark. Reset ma być pierwszoosobową grą logiczną, osadzoną w klimatach sci-fi, doprawionych stylistyką noir. Jedną z cech charakterystycznych tytułu ma być możliwość podróżowania w czasie, która umożliwi pomaganie sobie samemu w rozwiązywaniu łamigłówek.