Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2015, 13:27

autor: Patryk "Tyon" Greniuk

Wieści ze świata (Reset, Firefly Online, Dota 2) 20/4/15

Dziś piszemy m.in. o wersji beta gry Reset udostępnionej wszystkim wspierającym ten tytuł, powrocie Nathana Filliona jako kapitana Reynoldsa w Firefly Online oraz niecodziennej modyfikacji gry Dota 2. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steam

Promocja dnia (do godziny 19:00 w poniedziałek, 20.4):

Oferta weekendowa (do godziny 19:00 w poniedziałek, 20.4):

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 20.4) – obniżka cen 127 tytułów, WWW

Reset

Theory Interactive poinformowało na swoim oficjalnym blogu, że każdy kto finansowo wsparł Reset – pierwszoosobową grę logiczną – powinien sprawdzić swoją skrzynkę pocztową. Wszyscy wspierający otrzymali wiadomość, do której dołączone było demo gry w wersji beta 0.1. Produkcja już na tym etapie wygląda obiecująco, zwłaszcza jeśli chodzi o warstwę wizualną. Przekonać możemy się o tym dzięki jednemu z użytkowników serwisu YouTube, który zamieścił w sieci 10-minutowy gameplay z gry. Z racji tego, że filmik jest dosyć kiepskiej jakości użytkownik stworzył także galerię z obrazkami w wyższej rozdzielczości.

Firefly Online

Dzięki najnowszej produkcji Quantum Mechanix Nathan Fillion powraca do Firefly jako kapitan Malcolm Reynolds. - Wieści ze świata (Reset, Firefly Online, Dota 2) 20/4/15 - wiadomość - 2015-04-20
Dzięki najnowszej produkcji Quantum Mechanix Nathan Fillion powraca do Firefly jako kapitan Malcolm Reynolds.

Dzięki oficjalnemu profilowi Firefly Online w serwisie YouTube dowiedzieliśmy się, że w rolę kapitana Malcolma Reynoldsa wcieli się Nathan Fillion. Jest to bardzo dobra wiadomość dla fanów marki, gdyż to właśnie ten aktor wcielał się w oryginalną postać kapitana Reynoldsa w serialu Firefly z roku 2002. Sam aktor – Nathan Fillion – znany jest obecnie bardziej z roli pisarza kryminałów w serialu Castle niż kapitana statku kosmicznego w produkcji sprzed prawie 13 lat. Firefly Online, tworzone przez studio Quantum Mechanix, jest hybrydą strategii i gry cRPG opartej na licencji serialu o tej samej nazwie. Tytuł kładzie nacisk na wieloosobowe aspekty rozgrywki. Gracz wcieli się w rolę niedoświadczonego kapitana statku kosmicznego, który wraz z zebraną przez siebie załogą wyrusza na kosmiczne pogranicze, aby dzięki wykonywaniu różnych zleceń, zarobić trochę grosza.

Dota 2

Jeden z fanów gry Dota 2 pochwalił się w serwisie YouTube tym, że pracuje nad przekształceniem gry w trzecioosobowy shooter. Sam autor określa swoją pracę jako bardzo wczesny test, ale już teraz efekty są obiecujące. Pomimo ciekawego pomysłu nie zapowiada się jednak, by modyfikacja ta zmieniła kształt rozgrywki w tej jednej z najpopularniejszych gier MOBA.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: