Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2014, 14:50

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (GRID Autosport, Flockers, Star Wars: Battlefront) 7/5/14

Dziś piszemy m.in. o prezentacji Star Wars: Battlefront na targach E3, debiucie wczesnej wersji Flockers, kierownicach wspieranych przez grę GRID Autosport, a także o wynikach finansowych firmy Disney Interactive. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Spacebase DF-9

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Spacebase DF-9. Dzieło studia Double Fine można aktualnie nabyć 40% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 13,79 euro (ok. 58 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Deep Silver

Jason Evangelho z dwutygodnika Forbes napisał na Twitterze, że firma Deep Silver zapowie na czerwcowych targach E3 dwie wysokobudżetowe gry typu AAA. Nie wiadomo co to za tytuły. Jedyną wskazówką jest fakt, że nie były one wcześniej ujawniane. Wydawca jest obecnie w posiadaniu praw do takich marek jak Saints Row, Metro, Dead Island, Darksiders czy Risen.

GRID Autosport

Na oficjalnym blogu studia Codemasters opublikowano pełną listę kierownic i kontrolerów wspieranych przez nadchodzącą grę wyścigową GRID Autosport. Niedawno deweloper ujawnił też wymagania sprzętowe pecetowej wersji. GRID Autosport zadebiutuje w Polsce 27 czerwca na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

GRID Autosport - Wieści ze świata (GRID Autosport, Flockers, Star Wars: Battlefront) 7/5/14 - wiadomość - 2014-05-07
GRID Autosport

Star Wars: Battlefront

Jeden z użytkowników forum NeoGAF podzielił się wiadomością, że na targach E3 zostanie pokazana gra Star Wars: Battlefront. Informacja pochodzi prawdopodobnie od jednego z pracowników studia EA DICE odpowiedzialnego za ten tytuł. Być może doczekamy się w czerwcu oficjalnego potwierdzenia docelowych platform sprzętowych. Star Wars: Battlefront ma zadebiutować na rynku dopiero latem 2015 roku.

GameSpy

Star Wars: Battlefront 2 oraz Star Wars: Empire at War dołączą do listy gier, które z dniem 31 maja przestaną działać w trybie multiplayer w związku z wyłączeniem usługi GameSpy. Obie produkcje pozostaną oczywiście grywalne w single playerze. Po więcej informacji na temat zamknięcia GameSpy zapraszamy do poprzednich wiadomości.

Flockers

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam zadebiutowała produkcja logiczna Flockers w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem”. Dzieło studia Team 17 można nabyć za 13,99 euro (ok. 59 zł). Automatycznie otrzymujecie wówczas dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji i końcowego produktu.

Flockers - Wieści ze świata (GRID Autosport, Flockers, Star Wars: Battlefront) 7/5/14 - wiadomość - 2014-05-07
Flockers

Disney Interactive

Firma Disney Interactive ogłosiła, że w pierwszym kwartale bieżącego roku odnotowała zysk w wysokości 14 milionów dolarów. To zauważalnie lepszy wynik niż w tym samym okresie ubiegłego roku, gdy była mowa o stracie na poziomie 54 milionów dolarów. Na poprawę sytuacji wpłynęła przede wszystkim popularność gry Disney Infinity.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Professional Farmer 2014: America
 2. God of War Collection
 3. Shadowgate
 4. Amplitude
 5. Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
 6. Loading Human
 7. GRID Autosport
 8. R.B.I. Baseball 14

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Axiom Verge – trailer
 2. Drifter – trailer
 3. MouseCraft – trailer
 4. Super Time Force – trailer
 5. Apotheon – trailer
 6. Chasm – trailer
 7. 20,000 Leagues Above the Clouds – trailer
 8. Escape Goat 2 – trailer
 9. Shaq Fu: A Legend Reborn – trailer
 10. Panzer General Online – zwiastun na premierę
 11. Anomaly Defenders – trailer #2
 12. NHL 15 – teaser
 13. The Stomping Land – trailer
 14. God of War Collection – zwiastun na premierę wersji PSV