Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2009, 12:55

autor: Jiker

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII, Saints Row 2, Band Hero) 16/10/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Saints Row 2 za pół ceny na Steamie, demo Band Hero na Xbox Live, Electronic Arts kontynuuje zakupy i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Saints Row 2 za pół ceny na Steamie, demo Band Hero na Xbox Live, Electronic Arts kontynuuje zakupy i inne. Zapraszamy do lektury.

THQ

Dzisiaj kolejny dzień Steamowej promocji na gry koncernu THQ. Tym razem za połowę dotychczasowej ceny, czyli 7,50 euro, można nabyć gangsterskie Saints Row 2. Dodatkowo do końca bieżącego dnia możecie zdobyć za 50% ceny Civilization IV w edycji Complete Pack.

Band Hero

Do oferty Xbox Live trafiła wersja demonstracyjna gry muzyczno-rytmicznej Band Hero. Demo zajmuje 534 MB i oferuje możliwość zagrania i zaśpiewania trzech utworów: Paralyzer autorstwa Finger Eleven, Picture to Burn Taylor Swift oraz Walking on Sunshine zespołu Katrina and the Waves. Pełna wersja dzieła studia Neversoft zostanie wydana na polskim rynku 6 listopada (X360, PS3, Wii, DS).

Return to Mysterious Island 2

Do brytyjskich sklepów wysłana została pecetowa przygodówka Return to Mysterious Island 2, autorstwa studia Kheops. Produkcja, w której wcielamy się w postać dziewczyny o imieniu Mina i szukamy bazy Kapitana Nemo oraz ruin pradawnej cywilizacji, trafi na polski rynek najprawdopodobniej w listopadzie.

Electronic Arts

Internetowe źródła donoszą, że koncern Electronic Arts zakupił firmę deweloperską Playfish, odpowiedzialną za produkcję sieciowych gier casualowych i społecznych (m.in. Pet Society, Restaurant City oraz Country Story). Podobno transakcja opiewa na sumę 250 milionów dolarów.

Final Fantasy XIII

Firma Square Enix ujawniła kolejną bohaterkę gry jRPG Final Fantasy XIII. Jest nią Oerba Yun Fang, wojowniczka, której summonem będzie słynny Bahamut. Japońska premiera dzieła już w grudniu 2009 roku. Europa i Stany Zjednoczone poczekają do wiosny 2010 roku.

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII, Saints Row 2, Band Hero) 16/10/09 - ilustracja #1

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Thorium Wars

World in Flames

Dreamkiller

Lead and Gold: Gangs of the Wild West

Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All Stars

Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Cities XL

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Torchlight - Z dziennika dewelopera #2

gry