Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Thorium Wars (NDS)
OkładkaThorium Wars (NDS)

Thorium Wars NDS

Thorium Wars to wyprodukowana przez studio Big John Games gra zręcznościowa z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Akcja osadzona została na tytułowej planecie, gdzie maszyny zbuntowały się przeciw swoim stwórcom.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Thorium Wars Premiera NDS

5października2009

producent: Big John Games wydawca: Big John Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Thorium Wars to dynamiczna strzelanina, w której wykorzystujemy przeróżne środki transportu do masowej eksterminacji sił wroga. Opisywany produkt jest dziełem studia Big John Games, specjalizującego się w tworzeniu gier dla casualowego odbiorcy. Thorium Wars opracowane zostało wyłącznie z myślą o klientach sieciowej usługi DSiWare.

Akcja gry rozgrywa się na tytułowej planecie Thorium, pod wieloma względami nawiązującej swym wyglądem do Ziemi. Mieszkańcom Thorium udało się odkryć i ujarzmić potężne źródło energii, lecz zbudowane z wykorzystaniem nowej technologii maszyny zwróciły się przeciw swym stwórcom. Do właściwych zmagań przystępujemy w momencie gdy Thorianie znajdują się już na granicy wyginięcia, prowadząc nierówną walkę z przeciwnikiem.

Kampania dla pojedynczego gracza składa się z dwunastu głównych misji, rozgrywanych między innymi na terenach pustynnych, wśród zgliszcz tętniących do niedawna życiem metropolii, na rozległych akwenach wodnych, a nawet w przestrzeni kosmicznej. W trakcie rozgrywki do likwidowania wrogich maszyn wykorzystujemy wiele ciekawych środków transportu, między innymi mocno opancerzone czołgi, łaziki, poduszkowce, łodzie patrolowe, myśliwce i statki kosmiczne. Na naszej drodze stają różne typy zbuntowanych maszyn. Są to zarówno malutkie drony zwiadowcze jak i potężne mechy, których eliminacja przysparza więcej kłopotów.

Kolejne potyczki toczymy w pełni trójwymiarowym środowisku, które wyświetlane jest na górnym ekranie konsoli. Dolny ekran służy zaś pokazywaniu mapki, na której zaznaczane są pozycje sojuszników i wrogów oraz miejsca, do których musimy się udać.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Thorium Wars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Thorium Wars Wymagania sprzętowe

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • DSiWare