Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2010, 12:00

autor: Jiker

Wieści ze świata (Final Fantasy VII, Lead and Gold, Trials HD) 22/03/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze westernowego Lead and Gold, sprzedaży Trials HD, a także Osiągnięciach w Game Room. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze westernowego Lead and Gold, sprzedaży Trials HD, a także Osiągnięciach w Game Room. Zapraszamy do lektury.

Lead and Gold: Gangs of the Wild West

Trzecioosobowa, osadzona w realiach Dzikiego Zachodu strzelanina Lead and Gold: Gangs of the Wild West w wersji pecetowej trafi do sprzedaży 8 kwietnia, poinformowała firma Paradox Interactive. Zamawiając produkcję F3 Games przedpremierowo za pośrednictwem Steama możecie liczyć na szereg atrakcji. Mianowicie, obok niższej o 10% ceny (13,49 euro), mamy tu na myśli dostęp do beta-testów gry. Przełom kwietnia i maja powinien ponadto przynieść debiut Lead and Gold w edycjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Wieści ze świata (Final Fantasy VII, Lead and Gold, Trials HD) 22/03/10 - ilustracja #1

Trials HD

Firma RedLynx ujawniła, że zręcznościowa produkcja Trials HD wraz z dodatkiem Big Pack, dostępna w ofercie serwisu Xbox Live Arcade sprzedała się w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Gra w wersji na Xboksa 360 debiutowała w sierpniu ubiegłego roku. Z kolei portal GamerBytes zebrał wyniki sprzedaży najpopularniejszych pozycji dostępnych z poziomu tej usługi – artykuł na ten temat, uzupełniony tabelami i zestawieniami, znajdziecie pod tym adresem.

Game Room

Już w tę środę dojdzie do premiery Game Room – swoistego salonu gier z trzydziestoma klasycznymi grami arcade. W związku z tym faktem firma Microsoft zdecydowała się ujawnić listę Osiągnięć, które będziemy mogli zdobyć w ramach dzieła studia Krome. Za uzyskanie wszystkich Achievementów uzyskacie 1000 punktów do Wyniku Gracza.

PlayStation Store

Z informacji udostępnionych za sprawą PlayStation Network Pulse wynika, że w wśród użytkowników PSP najpopularniejszymi produkcjami oferowanymi w PlayStation Store są: Final Fantasy VII, Final Fantasy VIII oraz Tetris. Pod uwagę wzięta została wyłącznie sprzedaż w 2010 roku. Pełne zestawienie znajdziecie na łamach serwisu Destructoid.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Front Mission Evolved

Anno 1404: Wenecja

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

The Lord of the Rings: War in the North

EVE Online - Tyrannis

Gramy w Metro 2033 Gramy!

Przegląd Tygodnia – moskiewscy kowboje video magazyn

Warhammer 40,000: Dawn of War II – Chaos Rising – Z dziennika dewelopera – wersja PL

Warhammer 40,000: Dawn of War II – Chaos Rising – nowe jednostki – wersja PL

Red Dead Redemption - Życie na Dzikim Zachodzie – wersja PL

F1 2010 - Z dziennika dewelopera #1 – wersja PL

gry