Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2012, 13:55

autor: Sarge

Wieści ze świata (Fable: The Journey, Uncharted 3: Oszustwo Drake'a) 22/8/12

Dziś piszemy m.in. o grze Uncharted 3: Oszustwo Drake'a w wersji Game of the Year Edition, demie Fable: The Journey, a także zestawie The Basement Collection. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

SpaceChem

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę SpaceChem. Dzieło studia Zachtronics Industries możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 2,49 euro (ok. 10 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a

19 września w Europie zadebiutuje gra Uncharted 3: Oszustwo Drake’a w wersji Game of the Year Edition. Oprócz podstawowej wersji tytułu znajdziemy w niej trzy dodatki DLC z serii Classic Skin Pack, dwa rozszerzenia Flashback Map Pack, a także Drake’s Deception Map Pack, Fort Co-op Adventure, Co-op Shade Survival, oraz Doughnut Skin Pack. Cena ustalona przez sklep internetowy Amazon to 24,99 funtów, czyli ok. 129 złotych.

Fable: The Journey

Studio Lionhead ogłosiło, że 17 września w usłudze Xbox Live zadebiutuje wersja demonstracyjna nadchodzącej gry Fable: The Journey. Jednocześnie będzie to pierwsze, przedpremierowe demo w historii tego dewelopera. Na razie nie znamy żadnych szczegółów na temat jego zawartości. Fable: The Journey zadebiutuje w Europie 12 października tylko na Xboksie 360.

THQ

George Broussard ze studia 3D Realms ujawnił wiadomość e-mail od Jasona Rubina na temat rzekomych zwolnień pracowników w firmie THQ. Z przedstawionej treści wynika, że amerykański koncern podziękował za współpracę ok. 20 osobom z oddziałów zajmujących się marketingiem i produkcją. Zwolnienia nie dotyczą pracowników odpowiedzialnych za deweloping gier, więc żaden z powstających projektów podobno nie jest zagrożony.

Mount & Blade

W promocji Szaleństwo w Środku Tygodnia na platformie Steam znalazł się zestaw Mount & Blade Collection, w skład którego wchodzi gra Mount & Blade wraz z dodatkami. Dzieła studia TaleWorlds możecie aktualnie nabyć 75% taniej w pakiecie (8,74 euro, czyli ok. 35 zł) lub osobno. Oferta zakończy się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:00.

Funcom

Studio Funcom potwierdziło, że przeprowadza aktualnie zwolnienia wśród swoich pracowników. Taka decyzja została podyktowana chęcią redukcji kosztów operacyjnych. Twórcy gry The Secret World nie mogą w tej chwili podać innych szczegółów. W sieci krążą plotki, że z pracą może pożegnać się nawet połowa zespołu deweloperskiego.

The Basement Collection

31 sierpnia w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam zadebiutuje zestaw The Basement Collection. W jego skład wchodzi osiem starszych gier Edmunda McMillena (twórcy m.in. Super Meat Boy oraz The Binding of Isaac): Time Fcuk, Aether, Spewer, Grey Matter, Triachnid, Meat Boy, Coil oraz „sekretny tytuł”. Wszystkie produkcje zostaną w pewien sposób odnowione i otrzymają osiągnięcia do odblokowania. Zapowiadana cena pakietu to ok. 4 dolarów (ok. 13 złotych bez podatku VAT), a po wszelkie szczegóły na jego temat odsyłamy pod ten adres.

Wieści ze świata (Fable: The Journey, Uncharted 3: Oszustwo Drake'a) 22/8/12 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: