Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2015, 12:30

Wieści ze świata (Fable IV, Grand Theft Auto V) 24/9/2015

Dziś piszemy m.in. o stanowisku Lionhead Studios w sprawie gry Fable IV oraz zawieszeniu prac nad multiplayerowym modem FiveM do Grand Theft Auto V. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta specjalna (do czwartku 24.09 do godz. 19:00):

Promocja dnia (do piątku 25.09 do godz. 19:00):

Szaleństwo w środku tygodnia (do piątku 25.09 do godz 19:00):

Wyprzedaż gier z serii Might & Magic (do 25.09 do godz 19:00), WWW – między innymi:

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 28.09 do godz. 19:00) – przecena 185 tytułów, WWW

Promocje GOG.com

Special Promo: Abe’s 18th Oddiversary (do czwartku 24.09 do 16:59), WWW:

Wieści ze świata (Fable IV, Grand Theft Auto V) 24/9/2015 - ilustracja #1

Fable IV nie powstanie szybko przez Fable Legends

Z uwagi na relatywnie niewielką ekscytację, jaką wzbudza Fable Legends, niejeden gracz pewnie zastanawia się, kiedy możemy oczekiwać Fable IV z prawdziwego zdarzenia. Niestety, wygląda na to, że nieprędko. W odpowiedzi na pytanie zadane na Twitterze studio Lionhead poinformowało, że obecnie jego uwaga skupia się wyłącznie na Fable Legends – i będzie tak jeszcze długo, w „dającej się przewidzieć” przyszłości, bo mowa nie tylko o dokończeniu produkcji, ale również zapewnianiu jej wsparcia po premierze. Innymi słowy, nie rozpoczęto jeszcze prac nad Fable IV i na razie Lionhead Studios nie ma takich planów.

GTA V – zawieszenie prac nad modem FiveM

Choć GTA Online zasadniczo jest bardzo dobrym narzędziem dla ludzi, którzy pragną wieloosobowej rozgrywki w Grand Theft Auto V, nie oznacza to, że nie ma moderów chcących zrobić jeszcze lepszy multiplayer. Niestety, jeden z takich projektów – FiveM, który miał oferować m.in. dedykowane serwery i tryby zabawy przygotowywane przez samych użytkowników – został ostatnio zawieszony. Jak podał twórca na Twitterze, modyfikacja ta miałaby sens tylko w sytuacji, gdyby została wypuszczona najpóźniej w czerwcu lub w lipcu. Ponieważ tak się nie stało, a w dodatku FiveM nadal boryka się z mnóstwem problemów, mod ten nie ma już jakoby żadnej „wartości rynkowej”. Na szczęście przy okazji moder zdradził, że w przygotowaniu jest także drugi, konkurencyjny projekt z trybem multiplayer – nie mamy jednak na niego żadnych namiarów.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy: