Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2015, 11:31

autor: Góral

FIFA 16 od dziś dostępna w Polsce

Dwa dni po światowej premierze wyczekiwana gra sportowa FIFA 16 zadebiutowała w polskich sklepach. Produkcja dostępna jest na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputerach PC.

Twarzą gry FIFA 16 jest Lionel Messi. - FIFA 16 od dziś dostępna w Polsce - wiadomość - 2015-09-24
Twarzą gry FIFA 16 jest Lionel Messi.

Dwa dni temu na światowych rynkach zadebiutowała gra FIFA 16, natomiast od dziś tytuł oficjalnie kupować u polskich sprzedawców, których oferty znajdziecie w ramce z prawej strony. Produkcja ukazała się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC. Wszystkie wersje doczekały się polskiej wersji językowej i znacznie odświeżonego komentarza. W tegorocznej edycji słyszymy Dariusza Szpakowskiego oraz Jacka Laskowskiego, którzy spędzili w studiu 40 dni, nagrywając 8 tysięcy nazwisk piłkarzy oraz ponad 43 tysiące rozmaitych kwestii dialogowych. Jeżeli nie zrobiliście tego do tej pory, to przypominam, że przed zakupem możecie sprawdzić grę FIFA 16, ściągając udostępnioną przez Electronic Arts wersję demonstracyjną.

Warto przypomnieć, że produkcja doczekała się już recenzji (naszą przeczytacie w niedzielę) w najważniejszych mediach o grach wideo. Wynika z nich, że EA ponownie udało się dostarczyć na rynek porządną sportową produkcję, wprowadzającą do znanej i lubianej formuły pewne usprawnienia. Największą nowinką są oczywiście kobiece reprezentacje narodowe, ale zatroszczono się także o poprawiony drybling, lepsze SI itd. Niemniej nie są to rewolucyjne zmiany i osoby grające w poprzednie edycje mogą trochę kręcić nosem na odcinanie kuponów.

Tak czy siak, tegoroczny growy sezon piłkarski uznajemy za w pełni rozpoczęty, gdyż od dziś możemy cieszyć się obiema piłkarskimi produkcjami – opisywaną grą ze stajni Electronic Arts oraz Pro Evolution Soccer 2016 od firmy Konami.