Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2014, 12:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (DriveClub, Thomas Was Alone, From Software) 28/4/14

Dziś piszemy m.in. o mikropłatnościach w Plants vs. Zombies: Garden Warfare, wynikach sprzedaży Thomas Was Alone, nowych informacjach na temat gry DriveClub, a także wykupieniu większości akcji studia From Software przez japońską korporację Kadokawa Shoten. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Don’t Starve

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto dodatek Don't Starve. Dzieło studia Klei Entertainment można aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 4,75 euro (ok. 20 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Thomas Was Alone

Mike Bithell, twórca gry niezależnej Thomas Was Alone, ujawnił na Twitterze, że jego produkcja sprzedała się do tej pory w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Tytuł zadebiutował w listopadzie 2012 roku na PC, a w kwietniu 2013 roku został przeniesiony na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

DriveClub

Zespół Evolution Studios powiadomił na Facebooku, że w nadchodzących tygodniach powinniśmy spodziewać się nowych informacji na temat gry DriveClub. Chodzi przede wszystkim o ogłoszenie daty premiery, szczegóły dotyczące produkcji oraz kolejne materiały wideo. Takich wiadomości mamy doczekać się jeszcze przed czerwcowymi targami E3 w Los Angeles.

Niedługo dowiemy się, kiedy DriveClub zadebiutuje na rynku - Wieści ze świata (DriveClub, Thomas Was Alone, From Software) 28/4/14 - wiadomość - 2014-04-28
Niedługo dowiemy się, kiedy DriveClub zadebiutuje na rynku

Plants vs. Zombies: Garden Warfare

Firma Electronic Arts ogłosiła, że w tym tygodniu do gry Plants vs. Zombies: Garden Warfare wprowadzone zostaną mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze zakupimy specjalne monety uprawniające do szybszego nabycia zawartości, którą można również odblokować w miarę postępów w rozgrywce. Dokładna data wprowadzenia mikropłatności nie została jeszcze podana.

From Software

Serwis DualShockers donosi, że japońska korporacja Kadokawa Shoten wykupiła większość akcji studia From Software odpowiedzialnego m.in. za serię Dark Souls. Połączone siły obu firm mają przyczynić się do powstania zupełnie nowej marki na kolejne platformy sprzętowe (prawdopodobnie chodzi o PlayStation 4 i Xboksa One). Na razie nie znamy żadnych szczegółów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Rise of Incarnates
  2. Lords of the Fallen
  3. American Truck Simulator
  4. Fable Legends
  5. One Piece: Unlimited World Red
  6. Tentacles: Enter the Mind
  7. Endless Legend

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Rise of Incarnates – trailer
  2. Evolve - gameplay