Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2014, 13:31

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

War Thunder - rozdajemy klucze Ground Forces. Obejrzyj nowy zwiastun

Wraz z firmą Gaijin Entertainment przygotowaliśmy dla Was promocję, w ramach której możecie zgarnąć jedną z 3000 wejściówek do zamkniętych beta testów Ground Forces - modułu odpowiedzialnego za walki maszyn lądowych w grze free-to-play War Thunder.

War Thunder - rozdajemy klucze Ground Forces. Obejrzyj nowy zwiastun - ilustracja #1

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla naszych czytelników promocję, w ramach której osoby zarejestrowane w serwisie gry-online.pl przed 20 kwietnia 2014 mogą zgarnąć kody do bety Ground Forces – dodatku do popularnej produkcji free-to-play War Thunder. Podczas zabawy rozdamy 3000 kluczy, aktywnych przez cały okres trwania zamkniętych testów „czołgów” od firmy Gaijin Entertainment. Obecnie maszynami naziemnymi można jeździć codziennie, ale tylko w określonych godzinach (od 01:01 do 05:00 oraz od 17:00 do 21:00), jednak wkrótce beta przejdzie na 24-godzinny cykl, by w późniejszym czasie otworzyć się dla wszystkich zainteresowanych. Jeżeli chcecie się załapać na jedną z wejściówek, wystarczy wejść na podlinkowane niżej strony i postępować według zamieszczonych tam instrukcji.

Przy okazji zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna produkcji, zatytułowanego This is war. Deweloper zaprezentował na nim walkę sił powietrznych, lądowych i morskich. Wszystkie te elementy w przyszłości tworzyć będą jedną grę, pozwalającą na toczenie bitw na wielką skalę.

War Thunder - rozdajemy klucze Ground Forces. Obejrzyj nowy zwiastun - ilustracja #3War Thunder to jedna z najpopularniejszych gier MMO, oparta na modelu biznesowym free-to-play. Za produkcję odpowiada rosyjskie studio Gaijin Entertainment, znane z takich produkcji jak Birds of Steel, IL-2 Sturmovik: Birds of Prey czy też Apache: Air Assault. Obecnie produkcja umożliwia rozgrywanie walk w ramach otwartej bety, przy użyciu samolotów. Pojazdy naziemne dostępne są na razie tylko w zamkniętych testach, a w przyszłości dodane zostaną także jednostki morskie.

Porównaj najpopularniejsze darmowe gry w tematyce wojennej, wchodząc do naszego działu Multigier. Szczególnie polecamy najpopularniejszych konkurentów War Thundera - World of Tanks i World of Warplanes.