Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2015, 12:10

autor: Entelarmer

Wieści ze świata (Dragon Ball: Xenoverse, Stardock, The Elder Scrolls Online) 12/1/2015

Przesunięcie premiery Dragon Ball: Xenoverse, trzy nowe gry od firmy Stardock i plotka na temat The Elder Scrolls Online. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steam

Promocje dnia (do godziny 19:00 we wtorek 13.01):

Promocje dnia (do godziny 19:00 w poniedziałek 12.01):

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w poniedziałek 12.01):

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek 12.01),obniżka cen 80 tytułów, WWW

Oferty weekendowe (do godziny 19:00 w poniedziałek 12.01):

Dragon Ball: Xenoverse

Xenoverse jako pierwsza bijatyka w uniwersum Dragon Balla trafi na pecety. - Wieści ze świata (Dragon Ball: Xenoverse, Stardock, The Elder Scrolls Online) 12/1/2015 - wiadomość - 2015-01-12
Xenoverse jako pierwsza bijatyka w uniwersum Dragon Balla trafi na pecety.

Zła wiadomość dla fanów Smoczych Kul – firma Bandai Namco Entertainment przesunęła premierę Dragon Ball: Xenoverse o dwa tygodnie. Kolejna bijatyka w uniwersum Akiry Toriyamy (i pierwsza dostępna na PC) ukaże się nie 13, a 27 lutego. Według pracowników firmy dodatkowy czas ma zostać wykorzystany na „zapewnienie fanom jak najlepszych wrażeń z gry”.

Stardock

Brad Wardell, prezes firmy Stardock, napisał na swoim Twitterze, że za ponad 45 dni ujawni informacje na temat trzech nowych gier, które „mają być większe niż cokolwiek, co zrobiliśmy wcześniej”. Choć nie podał żadnych konkretów, to pewne wskazówki można znaleźć we wcześniejszej wiadomości jednego z pracowników studia. Niejaki Frogboy pisał na oficjalnym forum Stardock o ujawnieniu wielu „wcześniej nie pokazanych rzeczy” na zbliżającej się GDC (Game Developers Conference), odbywającej się w dniach od 2 do 6 marca, a więc za około 50 dni. Co więcej, wspomniał również o nowej grze, mającej być zapowiedzianą w tym roku, a nad którą pracuje studio Mothership Entertainment. Całkiem możliwe, że jest to jedna z trzech wspomnianych przez Wardella produkcji.

The Elder Scrolls Online

Podana w sklepie Microsoftu data premiery TES Online dość szybko zniknęła ze strony produktu. - Wieści ze świata (Dragon Ball: Xenoverse, Stardock, The Elder Scrolls Online) 12/1/2015 - wiadomość - 2015-01-12
Podana w sklepie Microsoftu data premiery TES Online dość szybko zniknęła ze strony produktu.

Serwis Massively zauważył, że w sklepie Microsoftu premiera The Elder Scrolls Online w wersji na konsolę Xbox One oznaczona jest na 24 lutego. Choć samo podanie daty wynika z przyczyn technicznych, to tak wczesny termin (zamiast na przykład 31 grudnia) mogła wskazywać na prawdziwość tej informacji. Niemniej obecnie na stronie gry widać jedynie 2015 rok.

Galeria obrazów

Polecamy waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach: