Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2014, 12:50

autor: luckie

Wieści ze świata (Don't Starve, Punkty BioWare, NHL 15) 26/8/14

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery Don't Starve na PlayStation Vita, wycofaniu systemu Punktów BioWare oraz debiucie dema gry NHL 15. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do godziny 19:00 w środę):

  1. The Bridge – obniżka 90% – 0,99 euro (ok. 4 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek) – obniżka cen 65 tytułów, WWW

Don’t Starve

Rozszerzona wersja Don’t Starve ukaże się wkrótce na PlayStation Vita - Wieści ze świata (Don’t Starve, Punkty BioWare, NHL 15) 26/8/14 - wiadomość - 2014-08-26
Rozszerzona wersja Don’t Starve ukaże się wkrótce na PlayStation Vita

W przyszłym tygodniu, 3 września, na konsoli PlayStation Vita ukaże się Don’t Starve: Giant Edition. Wydanie, w skład którego wejdzie podstawowa wersja dwuwymiarowego survivala od studia Klei Entertainment oraz dodatek Reign of Giants, zostało wycenione na 13,99 euro (ok. 59 zł). Twórcy wyjaśnili, że z powodu zmian dokonanych w kodzie gry, niemożliwe będzie przenoszenie zapisanych stanów rozgrywki z przenośnej Vity na PlayStation 4, ale za to posiadacze stacjonarnej konsoli za darmo otrzymają wersję na PSV (i vice versa).

Punkty BioWare

BioWare poinformowało, że począwszy od premiery Dragon Age: Inkwizycja pecetowe wersje przyszłych gier studia nie będą wykorzystywać Punktów BioWare. Oznacza to, że za dodatki DLC do nowych tytułów kanadyjskiego dewelopera będziemy płacić w sklepie Origin tradycyjną walutą, bez konieczności wymieniania ich na rzeczone punkty. Zmiana nie będzie dotyczyła dotychczas wydanych produkcji wykorzystujących ów system, a mianowicie: Dragon Age: Początek, Dragon Age II, Mass Effect 2 i Mass Effect 3.

The Legend of Korra

Jak twórcy zręcznościowych gier akcji poradzą sobie z turową strategią? - Wieści ze świata (Don’t Starve, Punkty BioWare, NHL 15) 26/8/14 - wiadomość - 2014-08-26
Jak twórcy zręcznościowych gier akcji poradzą sobie z turową strategią?

The Legend of Korra, komputerowa adaptacja serialu animowanego o tym samym tytule, zadebiutuje 21 października 2014 roku na PC (Steam), a dzień później na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3 (PlayStation Network), Xbox One i Xbox 360 (Xbox Store). W późniejszym czasie turowa strategia autorstwa Platinum Games (Bayonetta, Metal Gear Rising: Revengeance) trafi również na Nintendo 3DS.

NHL 15

Od dziś w sklepie Xbox Store dostępne jest demo gry sportowej NHL 15 – jutro pojawi się ono w europejskim PlayStation Network. Wersja demonstracyjna waży około 2 GB, więc warto je wypróbować, zanim zdecydujemy się na zakup pełnej gry. Nowa odsłona wirtualnego hokeja od studia EA Sports zadebiutuje na Starym Kontynencie 12 września na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. NBA Live 15
  2. Dreamfall: Chapters
  3. Dark Souls II: Crown of the Old Iron King
  4. Pillars of Eternity
  5. Gang Beasts

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Assassin's Creed: Unity dzeinnik dewelopera - Arno
  2. Assassin's Creed: Unity dziennik dewelopera - otwarty świat
  3. NBA 2K15 zwiastun rozgrywki
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.