Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2010, 13:40

autor: Jiker

Wieści ze świata (Dead Rising 2, Aion, Section 8: Prejudice) 20/10/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o beta testach Section 8: Prejudice, współpracy THQ z organizacją UFC, zmianach w serwisie Xbox.com, a także demie Fist of the North Star. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o beta testach Section 8: Prejudice, współpracy THQ z organizacją UFC, zmianach w serwisie Xbox.com, a także demie Fist of the North Star. Zapraszamy do lektury.

Section 8: Prejudice

Na stronie studia TimeGate zamieszczony został formularz, za sprawą którego możecie zapisać się na betę Section 8: Prejudicezapowiedzianej w ubiegłym miesiącu kontynuacji ubiegłorocznej, taktycznej strzelaniny FPP wydanej na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Data rozpoczęcia testów nie została jednak ujawniona. Przypominamy, że pełna wersja gry zadebiutuje na rynku w 2011 roku.

Wieści ze świata (Dead Rising 2, Aion, Section 8: Prejudice) 20/10/10 - ilustracja #1

Dead Rising 2

Od dzisiaj posiadacze gry akcji Dead Rising 2 mogą zaopatrywać się w kolejny niewielki dodatek DLC do produkcji firmy Capcom. Jest nim Soldier of Fortune Skill Pack, kosztujący 1,99 euro (PlayStation Network, Steam) lub 160 punktów Microsoftu (Xbox Live). W skład DLC wchodzą nowe, militarne ubrania dla Chucka Greena. Zwiększa ono również możliwości bohatera w kontekście korzystania z broni palnej.

THQ

Koncern THQ przedłużył kolejną umowę licencyjną. Po wczorajszym zabezpieczeniu praw do gier ze SpongeBobem w roli głównej, przyszła kolej na porozumienie z organizacją UFC. Dzięki nowej umowie THQ będzie mogło tworzyć i wydawać gry walki bazujące na tej licencji do 2018 roku włącznie. Kolejna z nich, zatytułowana roboczo UFC 3, zadebiutuje na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 za około dwanaście miesięcy.

Xbox.com

Firma Microsoft wdraża właśnie zmiany w serwisie Xbox.com (od godziny 9:00 polskiego czasu jest on w związku z tym niedostępny), o czym poinformował szerzej Major Nelson. Strona nie tylko doczeka się wizualnego odświeżenia, ale również kilku nowych funkcji. Przede wszystkim posiadacze konta Xbox Live będą mogli skorzystać z edytora Avatarów (z możliwością bezpośredniego zakupu dodatków dla wirtualnych alter ego), poprawionego systemu komunikacji, a także przeglądania zawartości strony w trybie rodzicielskim. W wolnym czasie zagrają również w proste, przeglądarkowe gry ze swoimi przyjaciółmi z Listy.

Wieści ze świata (Dead Rising 2, Aion, Section 8: Prejudice) 20/10/10 - ilustracja #2

Aion

Firma NCSoft opublikowała w Sieci nową aplikację dla fanów MMO Aion, przeznaczoną dla użytkowników urządzeń działających w oparciu o system iOS (iPhone, iPad, iPod Touch). Aion Exchange (waży blisko 8 MB) pozwala na przeglądanie statystyk i informacji o przedmiotach występujących w grze. Program został opublikowany w ramach App Store. Jego cena została ustalona na poziomie 2 dolarów.

Fist of the North Star: Ken’s Rage

W ofercie Xbox Live zadebiutowało demo gry akcji Fist of the North Star: Ken’s Rage (ważące 1 GB), której pełna wersja zostanie wydana na europejskim rynku 5 listopada. Produkcję firmy Tecmo Koei będzie można kupić w edycjach na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Men of War: Vietnam

EA Sports MMA

Fallout: New Vegas

A New Beginning

Assassin's Creed: Brotherhood

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Crazy Taxi

Warhammer 40,000: Dawn of War II – Retribution Tyranid

Mortal Kombat - Scorpion

Trine 2

Yakuza: Of The End - gameplay

EA Sports MMA - trening i walka Gramy!

Gramy w Saw II - wytnij sobie oko Gramy!

Halo: Reach - Making of Deliver Hope – wersja PL

Przed seansem - najciekawsze zwiastuny tygodnia video magazyn

Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team - 2 vs 2

Dead Rising 2 - SoF DLC

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 1

gry