Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2017, 17:30

autor: Draug

Wieści ze świata (Dark Souls III, CoD: Modern Warfare Remastered, Fallout 4, Sniper Elite 4, Killing Floor 2) 22/3/2017

Dziś piszemy o premierze dodatku Variety Map Pack do Call of Duty: Modern Warfare Remastered na PS4, zamiarze pokazania Fallout 4 VR na targach E3 2017 oraz o aktualizacjach z nową zawartością do gier Dark Souls III (1.11), Sniper Elite 4 (1.2) i Killing Floor 2 (The Descent Content Pack). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dark Souls III wkrótce otrzyma patch 1.11 – wsparcie dla PS4 Pro i inne

Studio From Software przedstawiło szczegóły dużej aktualizacji 1.11 do Dark Souls III, która zostanie udostępniona 24 marca. Przede wszystkim przygotuje ona grę na dodatek The Ringed City (premiera 28 marca), ale wprowadzi też inne istotne zmiany. Do najciekawszych z nich zaliczają się dwie nowe mapy do trybu PvP (Dragon Ruins, Grand Roof) oraz wsparcie dla konsoli PlayStation 4 Pro, które zaowocuje większą płynnością animacji. Oprócz tego poprawi się wyważenie rozgrywki (np. wzmocniony zostanie ciężki rynsztunek) i wyparuje kolejna porcja błędów – z pełną listą zmian zapoznacie się tutaj.

Wieści ze świata (Dark Souls III, CoD: Modern Warfare Remastered, Fallout 4, Sniper Elite 4, Killing Floor 2) 22/3/2017 - ilustracja #1

CoD: Modern Warfare Remastered - Variety Map Pack dostępny na PS4

Studio Infinity Ward i firma Activision wypuściły na PlayStation 4 zapowiedziany kilkanaście dni temu dodatek Variety Map Pack do strzelanki Call of Duty: Modern Warfare Remastered, która nadal dostępna jest tylko jako część pakietu z droższymi edycjami Call of Duty: Infinite Warfare. DLC wprowadza cztery stare-nowe mapy do trybu wieloosobowego: Broadcast, Chinatown, Creek i Killhouse – możecie je zobaczyć na poniższym zwiastunie. Cena rozszerzenia w PlayStation Store wynosi 61 zł. Data wypuszczenia Variety Map Pack na PC i XOne jeszcze nie jest znana, ale można w ciemno strzelać, że nastąpi to za mniej więcej równy miesiąc.

Sniper Elite 4 otrzymał patch 1.2 z nową zawartością

Studio Rebellion wypuściło duży patch 1.2 do gry Sniper Elite 4, który wprowadza nową zawartość do trybu wieloosobowego. Mowa o mapie Night Woods i trybie gry Elimination, w którym zmaga się ze sobą maks. sześć par graczy. Oprócz tego aktualizacja zapewnia wsparcie dla dwóch nowych dodatków – pierwszego odcinka trzyczęściowej kampanii fabularnej Deathstorm (Part 1: Inception) oraz zestawu Night Fighter Expansion Pack z trzema broniami i skórkami. Do tego dochodzi eliminacja szeregu niedoróbek w trybach single- i multiplayer. Pełną listę zmian zobaczycie tutaj.

Wieści ze świata (Dark Souls III, CoD: Modern Warfare Remastered, Fallout 4, Sniper Elite 4, Killing Floor 2) 22/3/2017 - ilustracja #2

Fallout 4 VR pojawi się na E3 2017

Rozmawiając z youtuberem o ksywce HipHopGamer, Pete Hines firmy Bethesda Softworks zdradził, że deweloper przywiezie grę Fallout 4 w wersji VR na tegoroczne targi E3, gdzie zostanie ona oddana w ręce publiczności. To oznacza, że raczej nie zobaczymy tego projektu na rynku w najbliższym czasie (pierwotnie mówiono o premierze w pierwszej połowie bieżącego roku). Nadal nie wiadomo, czy będzie to gratka wyłącznie dla posiadaczy gogli HTC Vive, czy też użytkownicy innych platform wirtualnej rzeczywistości też mają na co ostrzyć sobie zęby. Natomiast Hines zapewnił, powatarzając za Toddem Howardem, że „Fallout 4 VR to najbardziej niesamowita rzecz, jaką w życiu widzieliście”. Pożyjemy, zobaczymy.

Killing Floor 2 z aktualizacją The Descent Content Pack

Studio Tripwire Interactive zaopatrzyło swoją strzelankę Killing Floor 2 w nową zawartość w ramach aktualizacji opatrzonej tytułem The Descent Content Pack. W jej skład weszły dwie mapy (The Descent, Nuke), dwie bronie (rewolwer Spitfire i karabin maszynowy Stoner 63A) oraz świeży tryb gry – Holdout – w którym każdą falę potworów odpiera się w innej sekcji areny, na ciasnej przestrzeni. Wyeliminowano też dużo błędów – pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III
 2. Dandara
 3. Graceful Explosion Machine
 4. Pixel Noir
 5. Kova
 6. The Station
 7. Overwatch
 8. Dragon Ball: Xenoverse 2
 9. Troll and I
 10. Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia
 11. Master X Master
 12. Sid Meier's Civilization VI

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Troll and I – zwiastun na premierę
 2. Sniper Elite 4 – Deathstorm Part 1: Inception
 3. Chaos Code: New Sign of Catastrophe – zwiastun #1
 4. Pinstripe – zwiastun na premierę
 5. Phantom Trigger – zwiastun #1
 6. MotoGP 17 – zwiastun #1
 7. Overwatch – zwiastun rozgrywki: Orisa (PL)