Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS4
Okładka The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III (PS4)

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III PS4

Kolejna odsłona serii gier jRPG produkowanych przez japońskie Nihon Falcom Corp. Akcja The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III rozpoczyna się półtora roku po wojnie domowej, ukazanej w poprzedniej części cyklu.

RPG | TPP | fantasy | jRPG | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III (PS4)

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PS4:

22października2019

22października2019

PSN

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III to kolejna odsłona serii japońskich gier RPG. Poprzednie dwie części Trails of Cold Steel wydano na konsolach PlayStation 3 i PlayStation Vita. Tym razem produkcja przeznaczona jest na platformę PS4. Za jej powstanie jak zwykle odpowiedzialna była firma Nihon Falcom Corp.

Fabuła

Akcja produkcji rozpoczyna się półtora roku po wojnie domowej ukazanej w drugiej części cyklu. Imperium Erebonia stało się największym państwem na kontynencie. Gospodarka rządu doprowadziła do osłabienia terenów rządzonych niegdyś przez szlachtę, co przysporzyło nowych problemów. W międzyczasie wychowankowie Klasy VII ukończyli naukę i obecnie podążają własnymi ścieżkami. Rean Schwarzer, główny bohater, postanowił zostać instruktorem w specjalnej dywizji uczelni szkolącej niewielką liczbę utalentowanych adeptów.

Mechanika

W przypadku The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III na platformę PS4 studio Nihon Falcom Corp postawiło na sprawdzone rozwiązania, choć oczywiście wprowadzono pewne zmiany. Walka została nieco przyspieszona poprzez przypisanie poszczególnych akcji do przycisków na padzie. Ponadto pojawiła się nowa komenda specjalna nazwana Brave Order.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 249,00 PLN

Gry podobne do The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III

Klasyfikacja PEGI The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.