Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2017, 17:59

autor: Góral

Sniper: Ghost Warrior 3 - prace nad grą zostały zakończone

Firma CI Games poinformowała, że prace nad strzelanką Sniper: Ghost Warrior 3 zostały zakończone. W związku z tym premierze ustalonej na 25 kwietnia bieżącego roku już nic nie zagraża.

Niedawno firma CI Games poinformowała o kolejnym przesunięciu terminu premiery strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3. Na szczęście dziś mamy dobre wieści – produkcja uzyskała złoty status, co oznacza, że prace nad nią zostały zakończone, tytuł wkrótce trafi do tłoczni, a 25 kwietnia bieżącego roku znajdziemy go na półkach sklepowych. Projekt dostępny będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Sniper: Ghost Warrior 3 - prace nad grą zostały zakończone - ilustracja #1
Sniper: Ghost Warrior w skrócie:
  • strzelanka FPP od studia CI Games;
  • ukaże się 25 kwietnia bieżącego roku;
  • produkcja będzie dostępna na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC-tach.

Sniper: Ghost Warrior 3 ma być najbardziej rozbudowaną odsłoną w historii cyklu, dającą sporą swobodę działania. Będzie można się skradać, eliminować wrogów z daleka, wykonywać rekonesans przy pomocy latającego drona, a w razie potrzeby wdawać się w otwarte konflikty. Ponadto mapy mają być duże i w pełni otwarte, a pomiędzy poszczególnymi punktami przemieszczać będziemy się udostępnionymi przez twórców pojazdami.

Świętująca zakończenie prac ekipa CI Games Źródło: CI Games na Facebooku. - Sniper: Ghost Warrior 3 - prace nad grą zostały zakończone - wiadomość - 2017-03-22
Świętująca zakończenie prac ekipa CI Games Źródło: CI Games na Facebooku.

My mieliśmy już okazję zagrać w nowy projekt studia CI Games i mamy mieszane uczucia. Niemniej Sniper: Ghost Warrior 3 ma jeden wielki atut – jest jedną z nielicznych gier skupiających się na fachu snajpera. Niewykluczone też, że od tamtej pory (tekst opublikowaliśmy w październiku zeszłego roku) zmieniło się to i owo, więc czekamy i trzymamy kciuki.