Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2017, 10:35

autor: Góral

Sniper: Ghost Warrior 3 ponownie opóźniony

Mamy dwie informacje dla osób czekających na Sniper: Ghost Warrior 3 - złą i dobrą. Pierwsza jest taka, że gra ukaże się później niż planowano. Druga, że obsuwa nie będzie zbyt wielka.

Firma CI Games ponownie przesunęła termin premiery strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3 na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC-ty. Produkcja ma się ukazać 25 kwietnia bieżącego roku. Powód decyzji nie jest jakiś nadzwyczajny, gdyż deweloperzy potrzebują po prostu jeszcze trochę czasu na dopieszczenie tytułu. Obsuwa nie jest też zbyt wielka w stosunku do wcześniejszej daty (4 kwietnia). Tak czy siak, część osób może być trochę poirytowana, gdyż początkowo gra miała zadebiutować jeszcze w pierwszej połowie 2016 roku, później 27 stycznia 2017 roku, następnie na początku kwietnia, a teraz pod koniec tego miesiąca. Miejmy nadzieję, że to już ostatnia obsuwa.

Na strzelankę Sniper: Ghost Warrior 3 poczekamy trochę dłużej. - Sniper: Ghost Warrior 3 ponownie opóźniony - wiadomość - 2017-03-06
Na strzelankę Sniper: Ghost Warrior 3 poczekamy trochę dłużej.
Sniper: Ghost Warrior 3 w skrócie:
  • strzelanka FPP od studia CI Games;
  • ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC-tach;
  • zadebiutuje 25 kwietnia bieżącego roku.

Jeżeli złożycie zamówienie przedpremierowe na nowego Snipera, to otrzymacie od firmy CI Games przepustkę sezonową w gratisie. Promocja przeznaczona jest dla użytkowników konsol Xbox One, PlayStation 4 i PC-tów.

Season Pass kosztuje 29,99 dolarów (około 123 zł). Jego posiadacze otrzymają w przyszłości dwie kampanie dla pojedynczego gracza (The Escape of Lydia oraz The Sabotage), tyle samo map do multiplayera, dodatkowy pojazd terenowy oraz dwa nowe modele broni (karabin snajperski McMillan TAC-338A oraz łuk kompozytowy).