Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2017, 19:25

autor: Góral

Sniper: Ghost Warrior 3 wczytuje się pięć minut

Jutro na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-tach ukaże się strzelanka Sniper: Ghost Warrior 3. Okazało się, że polska produkcja ma problem z początkowym wczytywaniem poziomów - czas oczekiwania wynosi około pięciu minut.

Opisany poniżej problem nie jest wyjątkowy i nie liczcie na to, że na Waszej konsoli gra będzie się szybciej doczytywać. DM w swojej recenzji również wytknął CI Games kilkuminutowe wczytywanie się mapy, ale to dopiero początek. Produkcja cierpi na szereg innych niedoróbek, o których przeczytacie w naszym tekście.

Wybrane redakcje jakiś czas temu otrzymały do testów strzelankę Sniper: Ghost Warrior 3 od firmy CI Games. Okazało się, że polska produkcja ma pewien niewygodny problem – bardzo długo wczytuje się podczas uruchamiania poziomu. Mowa nawet o czasie około pięciu minut w wersji na konsolę PlayStation 4. Serwis Eurogamer pokusił się o sprawdzenie, co innego można w tym czasie zrobić. Stosowne nagranie obejrzycie poniżej, być może przyda się Wam, jeżeli zamierzacie zainwestować w nowego FPS-a. Jednak co na to wszystko sam deweloper? W przesłanym do serwisu oświadczeniu stwierdzono, że studio zdaje sobie sprawę z tego problemu, ale dzięki niemu udało się skrócić czasy ładowania w innych przypadkach. I tak, szybka podróż trwa 4-15 sekund, załadowanie ostatniego checkpointu 15-30 sekund, a zrestartowanie misji 25 sekund.

„Uważamy, że ta niedogodność jest wynagradzana po załadowaniu się gry” – stwierdził przedstawiciel CI Games

Wychodzi na to, że firma chyba nie będzie dała rady rozwiązać tego problemu i ewentualni nabywcy po prostu muszą przywyknąć do wyświetlanego przez kilka minut ekranu ładowania podczas każdego rozpoczynania zabawy. Sniper: Ghost Warrior 3 ukaże się jutro na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Sniper: Ghost Warrior 3 wczytuje się pięć minut - ilustracja #1