Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2017, 09:59

autor: Adrian Werner

Sniper: Ghost Warrior 3 na nowym zapisie rozgrywki

Do sieci trafił nowy materiał video z gry Sniper: Ghost Warrior 3. Ukazuje on fragment misji, w którym możemy obejrzeć rozgrywkę skradankową, otwarte wymiany ognia i proste wyzwanie detektywistyczne.

Serwis GameSpot opublikował nowy materiał video z gry Sniper: Ghost Warrior 3, czyli trzeciej odsłony popularnego cyklu snajperskich FPS-ów studia CI Games. Filmik trwa prawie pięć minut i stanowi zapis rozgrywki, pokazujący zarówno taktyki skradankowe, jak i bardziej bezpośrednie konfrontacje.

SNIPER: GHOST WARRIOR 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: CI Games
  2. Wydawca: CI Games
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, PS4, XONE
  5. Data premiery: 24 kwietnia 2017 r.

W materiale możemy również zobaczyć proste elementy detektywistyczne, gdy bohater przeszukuje dokładnie wnętrze kościoła w celu znalezienia śladów i wskazówek odnośnie zabójstwa dokonanego przez innego snajpera. Nie mamy oczywiście co liczyć na poziom rozbudowania znany z przygodówek i sądząc po tym filmiku, takie sekcje będą jedynie krótkimi przerywnikami, pozwalającym nam złapać oddech przed kolejnymi wymianami ognia.

Przypomnijmy, że Sniper: Ghost Warrior 3 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera ma nastąpić 24 kwietnia.

Sniper: Ghost Warrior 3 na nowym zapisie rozgrywki - ilustracja #1

Warto dodać, że produkcja gry zajęła autorom znacznie więcej czasu niż to pierwotnie zakładali. Tytuł został zapowiedziany pod koniec 2014 roku i początkowo miał się ukazać w pierwszej połowie 2016 r. Potem premierę przełożono na 27 stycznia tego roku, a następny poślizg przesunął ten termin na początek kwietnia. Natomiast w zeszłym tygodniu pisaliśmy o kolejnej obsuwie. Pozostaje mieć nadzieję, że więcej opóźnień już nie będzie i projekt trafi do sprzedaży 24 kwietnia.

Kilkukrotne przekładanie terminu premiery zapewne wyjdzie grze na dobre. Nie tylko powinno zaowocować lepszym poziomem dopracowania, ale umożliwi autorom również uniknięcie bezpośredniego starcia z wydanym w zeszłym miesiącu Sniper Elite 4. Snajperskie strzelanki nie trafiają się często i wypuszczanie nowych odsłon dwóch najnowszych marek tak blisko siebie nie byłoby zbyt mądre.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w grę Sniper: Ghost Warrior 3 - snajper z kryzysem tożsamości
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sniper: Ghost Warrior 3

Sniper: Ghost Warrior 3