Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2014, 11:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Basement Crawl, Agent, Project Reality) 26/5/14

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji moda Project Reality, nowej wersji gry Basement Crawl, odnowionym znaku towarowym Agent, a także o serialu Street Fighter: Assassin’s Fist. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Killing Floor

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Killing Floor. Dzieło studia Tripwire Interactive można aktualnie nabyć 80% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 3,99 euro (ok. 17 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Street Fighter: Assassin’s Fist

Serwis Machinima udostępnił za pośrednictwem YouTube fanowski serial Street Fighter: Assassin’s Fist. Jest to bezpośrednia kontynuacja Street Fighter: Legacy z 2010 roku, składająca się z dwunastu odcinków (i jednego „zerowego”). Zainteresowani kolejnymi epizodami powinni udać się pod ten adres.

Phantom Dust

Firma Microsoft zarejestrowała w Europie znak towarowy Phantom Dust. Jest to tytuł gry akcji wydanej w 2005 roku na Xboksie, więc pojawia się przypuszczenie, że marka może powrócić na Xboksie One. Amerykański koncern do tej pory nie udzielił oficjalnego komentarza w tej sprawie, więc musimy ją na razie traktować w kategorii plotki.

Project Reality

Project Reality, jeden z najbardziej popularnych modów do gry Battlefield 2, doczekał się aktualizacji przynoszącej ze sobą wsparcie dla serwerów zastępujących usługę GameSpy, która zostanie zamknięta 31 maja. Oprócz tego wprowadzono kilka innych nowości i poprawiono wykryte błędy. Pełna lista zmian znajduje się na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Basement Crawl

Marc Colhoun z polskiego studia Bloober Team powiedział serwisowi GameSpot, że szykowana jest „nowa wersja” gry Basement Crawl. Zostanie ona udostępniona za darmo wszystkim posiadaczom Basement Crawl. Produkcja zajmuje pierwsze miejsce na niechlubnej liście najgorzej ocenianych tytułów na PlayStation 4 według serwisu Metacritic. Twórcy przyznają się do popełnionych błędów i chcą naprawić dotychczasowe problemy techniczne, wprowadzić samouczek i nowe tryby rozgrywki, a także konkurentów sterowanych przez sztuczną inteligencję. Data premiery nowej wersji gry nie jest jeszcze znana. Osobno szykowany jest opcjonalny patch dla aktualnie dostępnej produkcji.

Czy nowa wersja gry Basement Crawl odbuduje zaufanie graczy? - Wieści ze świata (Basement Crawl, Agent, Project Reality) 26/5/14 - wiadomość - 2014-05-26
Czy nowa wersja gry Basement Crawl odbuduje zaufanie graczy?

Agent

Firma Take-Two odnowiła prawa do znaku towarowego Agent, czyli gry akcji zapowiedzianej jeszcze w 2009 roku. Wcześniej dokonano tego rok temu, co wskazuje na to, że amerykański wydawca nie chce jeszcze rozstawać się z tą marką i być może ma w stosunku do niej jakieś plany. Agent miał być tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 3, tworzonym przez studio Rockstar North, znane za sprawą serii Grand Theft Auto.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Sniper Elite III: Afrika
  2. Dragon Age: Inkwizycja
  3. The Order: 1886
  4. Red Goddess: Inner World
  5. Risen 3: Władcy tytanów
  6. Total War: Rome II

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Watch Dogs – zwiastun na premierę (PL)