Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2014, 12:28

autor: qjin

Murdered: Soul Suspect – wymagania sprzętowe i 25 minut gry

W sklepie cyfrowej dystrybucji Steam pojawiły się minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe pecetowej wersji Murdered: Soul Suspect, detektywistycznej gry studia Airtight Games. Jako że premiera zbliża się wielkimi krokami, to do sieci napływa coraz więcej zwiastunów i zapisów rozgrywki. Jeden z użytkowników serwisu YouTube zaprezentował pierwsze 25 minut z gry.

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, wymagania sprzętowe gry Murdered: Soul Suspect nie zaliczają się do szczególnie wysokich. Produkcję powstającą na silniku Unreal Engine 3.0 bez problemu uruchomimy na komputerze wyposażonym w procesor lub kartę grafiki, które swoje lata świetności mają dawno za sobą. Mimo stosunkowo niewygórowanych wymagań sprzętowych gra studia Airtight Games potrzebuje nowszego systemu operacyjnego – co najmniej Windows Vista. Tytuł trafi wkrótce do sprzedaży, więc firma Square Enix, światowy wydawca, promuje Murdered: Soul Suspect coraz bardziej. Ostatnimi czasy mieliśmy prawdziwy wysyp zwiastunów gry, a od wczoraj w popularnym serwisie YouTube można znaleźć nagrania prezentujące sam początek rozgrywki. Jeden z takich filmików udostępnił użytkownik theRadBrad, który przedstawił pierwsze 25 minut zabawy w Murdered: Soul Suspect. Przestrzegamy przed spoilerami.

Minimalne wymagania sprzętowe

  • Procesor: wydajny dwurdzeniowy lub czterordzeniowy
  • Pamięć operacyjna: 2 GB
  • Karta grafiki: kompatybilna z DirectX 10 (GeForce 8800 GT lub Radeon HD 3870 z 512 MB)
  • Dysk twardy: 12 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: Windows Vista

Rekomendowanie wymagania sprzętowe

  • Procesor: AMD FX-8000 (seria) lub Intel Core i7
  • Pamięć operacyjna: 4 GB
  • Karta grafiki: kompatybilna z DirectX 11 (GeForce GTX 660 lub Radeon R9 270)
  • Dysk twardy: 12 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: Windows 7 lub Windows 8

Warto na marginesie wspomnieć, że Murdered: Soul Suspect w wersji PC wymaga do aktywacji platformy Steam, niezależnie od tego, czy wybierzemy edycję pudełkową, czy cyfrową. Grę można również dostać, decydując się na zakup nowych kart graficznych Radeon z serii R9 i R7. Po szczegóły dotyczące programu promocyjnego Never Settle Forever (Nigdy nie spoczywaj na laurach) zapraszamy tutaj.

W grze wcielimy się w ducha Ronana O’Connora, detektywa, który ginie na samym początku rozgrywki - Murdered: Soul Suspect – wymagania sprzętowe i pierwsze 25 minut gry - wiadomość - 2014-05-26
W grze wcielimy się w ducha Ronana O’Connora, detektywa, który ginie na samym początku rozgrywki

Murdered: Soul Suspect wyjdzie nie tylko na PC, ale także na konsolach starej (PlayStation 3 i Xbox 360) oraz, jak ogłoszono w lutym bieżącego roku, obecnej generacji (PlayStation 4 i Xbox One). Nowe urządzenia koncernów Microsoft i Sony udźwigną grę w natywnej rozdzielczości 1080p. Tytuł pojawi się w sklepach 6 czerwca 2014 roku nakładem firmy Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na wszystkich zapowiedzianych platformach sprzętowych. Po oferty przedpremierowe odsyłamy do porównywarki cenowej, a więcej o grze dowiecie się z naszych wrażeń z wczesnej wersji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.