Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2014, 10:08

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Watch Dogs otrzyma fabularny dodatek z nowym bohaterem

W sklepie GameStop pojawiła się oferta na Season Pass do gry Watch Dogs. W opisie przepustki widnieje informacja, że w jej skład wejdzie dodatek do single playera, w którym pokierujemy nową postacią. Oprócz tego dostaniemy także nowe bronie i inne wirtualne dobra.

Dzięki ofercie sklepu GameStop na Season Pass do wyczekiwanej gry akcji Watch Dogs, dowiedzieliśmy się, że firma Ubisoft planuje rozszerzenie fabularne, w którym wcielimy się w nową postać. Głównym bohaterem produkcji będzie Aiden Pearce, ale jak głosi opis przepustki sezonowej: „Otrzymaj dostęp do unikalnej kampanii single player z nową grywalną postacią i dodatkowymi misjami, broniami oraz ekskluzywną zawartością za 19,99 dolarów”. Nie ujawniono żadnych innych szczegółów na ten temat, ale tradycyjnie zakup Season Passa pozwoli nam zaoszczędzić 30% kwoty, którą trzeba będzie wydać na wszystkie dodatki kupowane osobno. Informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone przez wydawcę, ale wydaje się, że jest to tylko kwestia czasu.

W Watch Dogs wcielimy się w Aidena Pearce’a. - Watch Dogs otrzyma fabularny dodatek z nowym bohaterem - wiadomość - 2014-04-09
W Watch Dogs wcielimy się w Aidena Pearce’a.
Watch Dogs Season Pass w skrócie:
  • Przepustka sezonowa zapewniająca dostęp do nadchodzących dodatków
  • Jednym z nich ma być nowa kampania single player, w której nie pokierujemy Aidenem Pearcem
  • Zakup Season Pass pozwoli zaoszczędzić 30% kwoty, którą trzeba będzie wydać na wszystkie dodatki kupowane osobno

W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że ukończenie gry zajmie przeciętnie 35-40 godzin, a na wymasterowanie tytułu na 100% potrzeba będzie blisko 100 godzin. Do tego najprawdopodobniej dojdzie jeszcze wspomniane rozszerzenie, które dodatkowo wydłuży czas zabawy.

Watch Dogs ukaże się w Polsce 27 maja na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz komputerach PC. Tytuł dostępny będzie również na Xboksie One, jednak sama konsola trafi do naszego kraju dopiero we wrześniu. Oprócz tego, w produkcji znajduje się także edycja dedykowana Wii U, która zadebiutuje w późniejszym czasie. Tytuł można zamawiać przedpremierowo u wiodących sprzedawców, a także w Sklepie Gry-OnLine. Przed zakupem warto jednak zapoznać się z naszą zapowiedzią oraz sprawdzić wymagania sprzętowe PC-towej wersji.

Watch Dogs - oferta na Season Pass w sklepie GameStop. - Watch Dogs otrzyma fabularny dodatek z nowym bohaterem - wiadomość - 2014-04-09
Watch Dogs - oferta na Season Pass w sklepie GameStop.