Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2014, 11:00

autor: Meehow

Watch Dogs – ukończenie gry przeciętnie zajmie 35-40 godzin

Ukończenie Watch Dogs przeciętnie ma zająć 35-40 godzin. Gracze, którzy będą chcieli pokonać tryb jednoosobowy w 100%, muszą przygotować się na prawie stugodzinną przeprawę.

Watch Dogs - Watch Dogs – ukończenie gry przeciętnie zajmie 35-40 godzin - wiadomość - 2014-03-17
Watch Dogs

Jonathan Morin, dyrektor kreatywny projektu Watch Dogs, w odpowiedzi na pytanie fana na Twitterze, podał szacunkową liczbę godzin potrzebną do przejścia nadchodzącej gry studia Ubisoft Montreal. Według Morina, przeciętnemu graczowi, który robi „nieco wolnych wędrówek” po świecie przedstawionym, ukończenie Watch Dogs zajmuje od 35 do 40 godzin. Pozostałym, chcącym poznać tryb jednoosobowy w 100%, Watch Dogs wyciągnie z życiorysu blisko 100 godzin.

Dla przypomnienia: w Serwisie Informacyjnym podaliśmy niedawno minimalne wymagania Watch Dogs na PC. Informowaliśmy także o zapowiedziach (poczynionych również przez Jonathana Morina) dotyczących walorów wizualnych gry w ogniu zarzutów o „cięcia w grafice”.

Watch Dogs to gra akcji z otwartym światem, tworzona przez studio Ubisoft Montreal, w której gracz wciela się w Aidena Pearce’a – eksperta od hakowania systemów elektronicznych. Gra ukaże się 27 maja br. na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One, a w okresie późniejszym (choć nie jest znana data premiery) także na Wii U. W Polsce Watch Dogs wydane zostanie w kinowej (polskie napisy) wersji językowej.