Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2014, 09:29

Dark Souls II w centrum zainteresowania pecetowców. Top 10 Steam - (9 - 15 marca)

South Park: The Stick of Truth drugi tydzień z rzędu urzęduje w fotelu lidera, będąc ponownie najchętniej kupowaną grą na Steamie. Zobacz jakie jeszcze tytuły cieszyły się zainteresowaniem graczy z całego świata.

Sporo działo się w ubiegłym tygodniu na Steamie, co zresztą widać w poniższym notowaniu. Z pierwszej dziesiątki wywiało większość obecnych w niej od pewnego czasu tytyłów, które zostały zastąpione zarówno przez premierowe nowości, jak i doskonale znane wszystkim gry mogące wykazać się niesłabnącą popularnością wśród pecetowców. Mam tu na myśli przede wszystkim Counter-Strike’a oraz Left 4 Dead 2. Siłą obniżkowego rozpędu na listę bestsellerów po raz kolejny trafiła wielka paczka z serią Grand Theft Auto. Tradycyjnie też nie brakuje DayZ oraz Rusta. Banished po dwóch tygodniach liderowania tym razem musi zadowolić się piątym miejscem.

Wśród nowości prym wiedzie oczywiście South Park, który już przed tygodniem zgarnął dla siebie laur zwycięzcy. Na miejscu czwartym znalazło się Dark Souls II. Premiera pecetowej wersji została przewidziana na 25 kwietnia, więc macie jeszcze chwilę na zastanowienie czy warto inwestować pieniądze w ten prześwietny symulator umierania.

Na liście po raz pierwszy pojawiła się kolejna odsłona serii Wargame, a także Planet Exploreres - dostępny w ramach wczesnego dostępu, erpeg z otwartym światem, którego akcja rozgrywa się na obcej planecie.

1.

South Park: The Stick of Truth

2.

Counter-Strike: Global Offensive

3.

DayZ

4.

Dark Souls II

5.

Banished

6.

Rust

7.

Grand Theft Auto Complete Package

8.

Left 4 Dead 2

9.

Planet Explorers

10.

Wargame: Red Dragon