Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2014, 11:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (Transformers Universe, Warlock 2: The Exiled, LEGO) 17/3/14

Dziś piszemy m.in. o beta testach Transformers Universe, dacie premiery Warlock 2: The Exiled, a także o wynikach sprzedaży gier z serii LEGO. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Total War: Rome II

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Total War: Rome II. Dzieło studia Creative Assembly można aktualnie nabyć 51% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 26,99 euro (ok. 114 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Transformers Universe

Studio Jagex uruchomiło zapisy do beta testów gry Transformers Universe na oficjalnej stronie internetowej. Część zaproszeń zostanie wysłana do zainteresowanych już jutro. Następnie chętni będą otrzymywać klucze falami. Transformers Universe to sieciowa gra bitewna typu MOBA., oparta na popularnej linii zabawek firmy Hasbro.

LEGO

Firma Warner Bros. Interactive ogłosiła, że gry z serii LEGO sprzedały się w 2013 roku w liczbie 1,6 miliona egzemplarzy. Z kolei w 2014 roku jak dotąd nabywców znalazło 420 tysięcy sztuk. Po kwietniowej premierze LEGO The Hobbit jest więc szansa na kolejny wzrost tych statystyk. Wydawca chwali się, że seria LEGO jest w tym roku drugą najlepiej sprzedającą się marką wśród gier wideo.

Warlock 2: The Exiled

Firma Paradox Interactive ogłosiła za pośrednictwem Twittera, że gra Warlock 2: The Exiled będzie miała swoją premierę 10 kwietnia bieżącego roku. W najbliższy czwartek w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam rozpocznie się przyjmowanie zamówień przedpremierowych na ten tytuł. Warlock 2: The Exiled to kontynuacja turowej strategii fantasy Warlock: Master of the Arcane z 2012 roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. inFamous: Second Son
  2. Sins of a Dark Age
  3. Tom Clancy’s The Division
  4. Warlock 2: The Exiled
  5. Grey Goo

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Metrico - trailer