Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2014, 13:17

autor: Góral

Watch Dogs na szczycie, Mario Kart 8 dojechało na metę na drugim miejscu. Top 10 UK (25 - 31 maja)

Opublikowano najnowsze zestawienie najpopularniejszych gier wideo w Wielkiej Brytanii. Pierwsze miejsce przypadło sandboksowi firmy Ubisoft - Watch Dogs. Na drugiej lokacie uplasowała się wielka nadzieja Nintendo - Mario Kart 8, a stawkę zamyka zeszłotygodniowy lider, Wolfenstein: The New Order..

Firma analityczna Chart-Track opublikowała najnowsze zestawienie najlepiej sprzedających się produkcji w Wielkiej Brytanii. Jak można się było tego spodziewać, na tronie zasiadła wyczekiwana gra akcji Watch Dogs od Ubisoftu. Drugie miejsce przypadło debiutującemu kilka dni temu Mario Kart 8 ze stajni koncernu Nintendo. Warto się na chwilę zatrzymać przy tym projekcie, gdyż według danych firmy, jego premiera sprawiła, że na „wyspach” sprzedaż konsoli Wii U podskoczyła aż o 666 procent. Podium natomiast zamyka Wolfenstein: The New Order. Tym samym najnowsza strzelanka FPP spadła o dwie pozycje, w porównaniu do wcześniejszego notowania.

Z pierwszej dziesiątki wypadły tylko dwie produkcje - The Amazing Spider-Man 2 oraz Battlefield 4. Wszystkie pozostałe tytuły były obecne w TOP 10 także w zeszłym tygodniu, i tak samo jak kilka dni temu, stawkę zamyka najnowsza odsłona serii LEGO.

1.

Watch Dogs

2.

Mario Kart 8

3.

Wolfenstein: The New Order

4.

FIFA 14

5.

Minecraft: PlayStation 3 Edition

6.

2014 FIFA World Cup Brazil

7.

Titanfall

8.

Minecraft: Xbox 360 Edition

9.

Call of Duty: Ghosts

10.

LEGO The Movie Videogame