Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2014, 10:15

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Watch Dogs bez przedpremierowej wersji demonstracyjnej

Przedpremierowej wersji demonstracyjnej Watch Dogs nie będzie – taką informację podał na Twitterze dyrektor kreatywny studia Ubisoft Montreal, Jonathan Morin. Decyzję tę uargumentował skupieniem twórców na pełnej wersji gry.

Watch Dogs - Watch Dogs bez przedpremierowej wersji demonstracyjnej - wiadomość - 2014-04-01
Watch Dogs

Dyrektor kreatywny studia Ubisoft Montreal, Jonathan Morin, w odpowiedzi na pytanie fana na Twitterze, jednoznacznie stwierdził, że nie powstanie przedpremierowa wersja demonstracyjna Watch Dogs. W innym tweecie wyjaśnił, że obok czasochłonności samego procesu przygotowywania dema, powodem tej decyzji jest skupienie twórców na pełnej wersji gry. Obiecał także więcej materiałów filmowych z Watch Dogs jeszcze przed premierą.

Watch Dogs ukaże się w Polsce 27 maja na PC, Xboksie 360, Xboksie One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. W planach dalszych, choć wciąż bez daty premiery, znajduje się wersja na Wii U. Dla przypomnienia: w Serwisie Informacyjnym podaliśmy minimalne wymagania sprzętowe pecetowego Watch Dogs. Informowaliśmy także o szacowanej ilości czasu potrzebnej do ukończenia gry. Dostępny jest również nowy zwiastun, który można obejrzeć poniżej.

TWOIM ZDANIEM

Brak dema Watch_Dogs to dla Ciebie minus?

Owszem, nowa marka powinna mieć demo.
65,1%
Nie ma to dla mnie szczególnego znaczenia.
22,8%
Nie, bardzo dobrze, że skupiają się na pełnej wersji.
12,1%
Zobacz inne ankiety